ABVL 10. Hafta | Galatasaray 0-3 Eczacıbaşı VitrA | 29 Aralık | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL 10. Hafta | Galatasaray 0-3 Eczacıbaşı VitrA | 29 Aralık | Maç Sonucu

Aroma Bayanlar Voleybol Ligi 10.Hafta Karşılaşması

Galatasaray - Eczacıbaşı VitrA

19:00 Burhan Felek Voleybol Salonu

Yılın 2. kritik maçına çıkıyoruz. Takım 2 maçtır pek iyi oynamıyor ancak bu maça ayrı motivasyonla çıkacağımızı kazanamasak bile puan alacağımızı almamız gerektiğini düşünüyorum. Ligdeki iddiamızı da gösterebilicez kazanırsak bir bakıma. :)

Cevap: ABVL 10. Hafta | Galatasaray - Eczacıbaşı VitrA | 29 Aralık

Ne seviyede olduğumuzu bu maçta görücez inşallah.

Gökçen çok iyi durumda belkide şuan ligin en iyi orta oyuncusu ama top öldürme konusunda Calderon dışında 2. bir oyuncuyu istikrarlı olarak çıkaramıyoruz, Selime son zamanlarda oynadıkça katkı veriyor bence onda ısrar etmek lazım.

Ne seviyede olduğumuzu bu maçta görücez inşallah.

Gökçen çok iyi durumda belkide şuan ligin en iyi orta oyuncusu ama top öldürme konusunda Calderon dışında 2. bir oyuncuyu istikrarlı olarak çıkaramıyoruz, Selime son zamanlarda oynadıkça katkı veriyor bence onda ısrar etmek lazım.

Selime ve Seray ile başlamalıyız bence. Gökçen Lo Bianco ile birlikte Gioli kesildi resmen böyle devam etsin :D

Selime ve Seray ile başlamalıyız bence. Gökçen Lo Bianco ile birlikte Gioli kesildi resmen böyle devam etsin :D

Seray aslında büyük bir yetenek ilk vitrine çıktığında herkez süper yıldız olmasını bekliyordu ama hiçbir zmaan bekleneni karşılamadı, hiç olmadık topu öldürüyor ama önünde blok yokken topu dışarı vuruyor saatli bomba misali ben kişisel olarak Seray'a çokta güvenmiyorum, kenardan gelmesi daha iyi.

Bu maçı çok önemsiyorum,takım hakkında bir fikir oluşmadı açıkçası yüksek seviye tek maç oynadık o da zaten tek yenilgimiz.Bir şey çıkmazsa giderim ki gitmekte lazım desteğe en çok bu gibi maçlarda ihtiyaçları var.

inşallah yeneriz eczacıyı. manşet özürlülük yapmayalım yeter.

Seray aslında büyük bir yetenek ilk vitrine çıktığında herkez süper yıldız olmasını bekliyordu ama hiçbir zmaan bekleneni karşılamadı, hiç olmadık topu öldürüyor ama önünde blok yokken topu dışarı vuruyor saatli bomba misali ben kişisel olarak Seray'a çokta güvenmiyorum, kenardan gelmesi daha iyi.

Ama manşeti en düzgün olan smaçörler Seray ve Deniz. Natalia çok kötü manşet alıyor, hücumda da Natalia eskisi gibi değil tabi, Deniz desen zaten 10 top alsa 1-2 tanesi sayı oluyo olmuyo, Selime manşeti orta karar hücumu genelde iyi gibi. Natalia ve Denizdeki boylar Seray ve Selimede olsaydı o zaman iyi olucaktı :)

Cevap: ABVL 10. Hafta | Galatasaray - Eczacıbaşı VitrA | 29 Aralık | 19:00

Sports TV yayınlıyor ama GS TV'yi bilmiyorum.

Cevap: ABVL 10. Hafta | Galatasaray - Eczacıbaşı VitrA | 29 Aralık | 19:00

teknik moladan sonra seri yedik malesef

Üst Alt