ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu

Liberosu Funda pasörü Lo Bianco olan ibretlik bir takıma sahibiz.

Yeni takım olmanın sıkıntısını yaşadığımız aşikar. Lakin birtakım eksikliklerimizin olduğu gerçeğinide dile getirmek lazım. Mesela tek ayak hücumlarını iyi yapamadık. O işi yapan Gökçe'miydi tam bilemiyorum ama iyi sıçrayamadı. Toplara ancak dokunabildi. Buda karşıya avantaj topu olarak geçti. Bir de hücumlarda ortayı pek kullanamıyoruz. Yalnız Kalderon müthiş bir oyuncu. Takım olmayı başarabildiğimiz zaman daha iyi verim alınacağı kesin.

Ben zaten bayan Voleybolda Galatasarayı tutmuyorum,benim takım Eczacıbası:)

Hakem yardımıyla verılen ılk seti alsaydık mac cok daha farklı olurdu yıne soyluyorum bu lıberoyla bızım ısımız olmaz bir takımın lıberosu takımın en kotu manset alan oyuncusu olurmu yhaa :(

takım daha yeni kuruldu kazanana kupa vermediler neticede alt tarafı puan. ve bizim takımımız umut vaadediyo, herşey çok yeni. ama neslihan alınmalı bu takımın kalbi olcağına inanıyorum.

takım daha yeni kuruldu kazanana kupa vermediler neticede alt tarafı puan. ve bizim takımımız umut vaadediyo, herşey çok yeni. ama neslihan alınmalı bu takımın kalbi olcağına inanıyorum.
gökcenle fundayla sampiyonluga oyanayamayız. bazı maclarda süpriz yapabilirz o başka:)

Yazacak yer yok buraya yazalım.Bayan Takımımız Ankaragücü'nü 3-0 yendi.Tebrikler.

25-18,25-18,25-13

Üst Alt