ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P - Fenerbahçe A. | 30 Nisan | 17:00

İyi mücadele ettik.Yenildik ama ezilmedik!!!İki takımın 19. mücadelesinde 17. yenilgimizi aldık.Bu takımdan set bile alamıyoruz.Ocasio ve Deniz gibi bir tek top öldürmeyi başaramayan ve hiç defans yapamayan oyuncuları alanlardır asıl sorumlular.Yarı final maçı oynanıyor ve sonuç baştan belli.3-0 bitecek 2 maçla eleneceğiz.Ne diyelim ki.Sözde "yeniden yapılanmakta" olan şubemiz bunlar.Bu nasıl bir yapılanmadır anlayamadım.

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P - Fenerbahçe A. | 30 Nisan | 17:00

İğrenç bir gün önce basketbol şimdi de bu futboldan da ümidim yok zaten.Bi basketboldan ümitliydim o da olmadı :(

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç

Ulan her dalda yeniliyoruz, bu nedir ya. :D

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç

Sene başında Tom Logan işi olsaydı belki şampiyonluk falan diyemem ama bu kadar aciz duruma düşmezdik.Oyuncuların mücadelesi tartışılabilir ama o kadar kalite farkı var ki diyecek birşey yok.

Deniz Hakyemez 16 hücum, 2 hata 2 blok 2 sayı ile %12 yüzdeyle oynamış. Herhalde daha kötüsü olamaz.

Deniz Hakyemez 16 hücum, 2 hata 2 blok 2 sayı ile %12 yüzdeyle oynamış. Herhalde daha kötüsü olamaz.

O zaman sorarlar Dilara'nın günahı neydi diye.Biz birşey bilmiyoruz herhalde Tugay birileri bu kadar tuttuğuna göre.

O zaman sorarlar Dilara'nın günahı neydi diye.Biz birşey bilmiyoruz herhalde Tugay birileri bu kadar tuttuğuna göre.

Valla Gökhan hoca bunamış falan olabilir her maç sonunda övdüğüne göre ya da Doğan Hakyemez kızını kulübe yazdırmış boş zamanlarını değerlendirsin diye. Anneannemi koysak daha iyi hücüm eder,

Valla Gökhan hoca bunamış falan olabilir her maç sonunda övdüğüne göre ya da Doğan Hakyemez kızını kulübe yazdırmış boş zamanlarını değerlendirsin diye. Anneannemi koysak daha iyi hücüm eder,

Hayır zaten topa sıçrarken dikkat edersen sayı olmayacağını anlıyorsun.Milli takımdan yolladılar,Vakıfbank'tan yolladılar ama bizde ilk altı çıkıyor.

Ayrıca dün protokolde Galatasaray'ı temsil ettiğini düşünen abilerimiz kendilerine bir sorsun,neden kendi sahamızda rakip takımın seyircisi bizden on kat fazla diye?

2.maçı da 3-0 kaybettik.

Üstteki üç takımla oynadığımız 24 setten sadece birini alabildik.O tek setten de emin değilim Vakıfbank maçını 1-3 diye hatırlıyorum.

Üstteki üç takımla oynadığımız 24 setten sadece birini alabildik.O tek setten de emin değilim Vakıfbank maçını 1-3 diye hatırlıyorum.

Evet Vakıfbank ile olan bir maç 3-1 bitmişti.O aldığımız set de 26-24 gibi bişeydi zorla.

deniz hakyemez kabiliyetsizin önde gidenidir. onu oynatan ondan daha kötü kabiliyetsizdir. ulan karina niye oynamıyorda deniz hakyemez oynuyor. 1 tane topu yere degmedi. degende auta gitti. 2 yabancıyla mac oynuyoruz. karinayı süs diyemi aldın be adam. deniz hakyemez kimdir. neye hizmet eder. veleybolcudan başka herseye benziyor. bu kız daha zıplayamıyor bile. bukadar kabiliyetsiz bir kız GS DA nasıl oyanr.. seneye denizide o hocayıda görmek istemiyorum...

rakip bizden bütce olarak pahalı bizi yenmesini kabul edebilirim. ama deniz hakyemez gibi kabiliyetsizleri görünce deliriyorum arkadaş..

Üst Alt