AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başarının gizli kahramanı İsmail Bennacer. Benim anlamadığım bu arkadaş Feghouli’nin milli takımdan takım arkadaşı, Fegh kaç yıldır bizimle, Bennacer tam aradığımız kan.. hiç mi önermezsin arkadaş? Geçen yaz Diagne fiyatına Milan’a geçti, şimdi ise 30-40m piyasa yaptı

Başarının gizli kahramanı İsmail Bennacer. Benim anlamadığım bu arkadaş Feghouli’nin milli takımdan takım arkadaşı, Fegh kaç yıldır bizimle, Bennacer tam aradığımız kan.. hiç mi önermezsin arkadaş? Geçen yaz Diagne fiyatına Milan’a geçti, şimdi ise 30-40m piyasa yaptı
Bennacer ile ilgilenmiştik ama kendisi gelmek istememişti diye hatırlıyorum :(

Bu adama ne oldu birden böyle yahu
Ibo'nun çok etkisi olduğunu düşünüyorum. Özgüveni çok yükselmiş bir de daha çok sorumluluk veriyor hocası artık. Tüm takım güveniyor ona. Az önce kendi ceza yaylarının önünde pres yapıp top kaptı. Hakan'ı kenara hapsedip şunu yapacaksın dersen verim alamazsın. Milli takım daha bunu idrak edemedi ama umarım şu Milan maçları örnek olur bizimkilere.

Bu adamların oynadığı disiplinli futbola bakın bir de bizim oynadığımız futbola....

10 numaraları Hakan pozisyonunu kaybetmiyor. Bizim 10 numaramız üç yıldır pozisyonunu bir kez korumadı galiba (tabii ki mübalağa ama büyük mübalağa değil!)

Kanat transferi yapmaları lazım, çok duran top odaklı oynuyorlar, bekler de öyle makina gibi değil. Suso'nun gönderilmesi garip geldi bu şartlarda.

Stoperleri de vasat üstü bu kadroyla son dönemde fark yaratmaları iyi iş.

Bu adamların oynadığı disiplinli futbola bakın bir de bizim oynadığımız futbola....

10 numaraları Hakan pozisyonunu kaybetmiyor. Bizim 10 numaramız üç yıldır pozisyonunu bir kez korumadı galiba (tabii ki mübalağa ama büyük mübalağa değil!)
Normalde #10 oynamıyor aslında sol forvet oynuyor. 10 numarada kötü bile denilebilir yani ona rağmen Belhanda'yı falan tokatlar.

Bonaventura sakatlandı galiba, o gidince 10 oynamaya başladı normalde sol forvetti.

2-3 maçtır böyle sanırım.
Aynen öyle.
Söylemeye çalıştığım şey adamlara 10 numara olarak gelmiş ve orijin olarak tamamen ofansif bir adam bile pozisyonunu kaybetmiyor. Olması gereken yerde. Bizim oyuncular öyle değil. Kanat oyuncumuz Feghouli’nin üç sezonluk “Geri dönüş” görüntülerini çıkartsak ne küfürler edilir.

10 numara değil aslında 8 numara olan Belhanda’nın sahte geriye dönüşlerle ceza alanı önünde bomboş bıraktığı adamlar yüzünden yendiğimiz goller çift haneli rakamlardadır.

Söylemeye çalıştığım bu. Takımlar arasındaki disiplin farkı korkunç seviyede.

EeAAl5_WsAASJYW

Muhteşem. Asalet akıyor.

Üst Alt