AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu sosyal medyadaki milan sempatizanlığı da bir dönemin liverpool fanlığına döndü iyice.. 1-2 maç kazanınca eski Milan döndü, eski Milan döndü diye coşuyorlar. Nefret ettiğim Juve'ye bile sempati duymaya başlayacağım artık bunlar yüzünden.

Liverpool'dan bu yüzden soğudum, şimdi Milancı romantikler geldi. Messi gittikten sonra 2-3 sene kötü gitsin, bu sefer Barça romantikleri çıkar.

bu sosyal medyadaki milan sempatizanlığı da bir dönemin liverpool fanlığına döndü iyice.. 1-2 maç kazanınca eski Milan döndü, eski Milan döndü diye coşuyorlar. Nefret ettiğim Juve'ye bile sempati duymaya başlayacağım artık bunlar yüzünden.

Liverpool'dan bu yüzden soğudum, şimdi Milancı romantikler geldi. Messi gittikten sonra 2-3 sene kötü gitsin, bu sefer Barça romantikleri çıkar.
liverpoolcu romantiklerle hiç kimse kıyaslanamaz. milanın geri dönmesi güzel olur ayrıca ama öyle milancı bi tayfa da yok bence ülkemizde mide bulandıracak kadar. ama liverpoola gelirsek bazıları sanki 7 sülale kop da büyümüş gibi davranıyor.

milan yıllarca efsane kadrosunun ekmeğini yedi.

dida
cafu-nesta-stam-maldini
gatuso-pirlo
seedorf
kaka
shevchenko - rui costa

kağıt üzerinde iyi kadro ama dünyanın en iyisi diyebilir miyiz?

Milan'in son yillarda transfer ettigi oyuncularin 70-80% vasat, eski Milan olmak icin once gereksiz oyuncularin pesinde kosmaktan vazgecmeliler. Bakalim Rangnick ile nasil bir degisim olacak.

reis dediklerin dogru da iki top surdu diye adama traoreyi niye koydun avatara :asd:
:düdük:

Simdi genel tabloya baktim inanilmaz geriye düştüler ya.
En son 11 de şampiyon olduklarında fark 6 falandi sanirim simdi durum 18 36
Acayip fark

Üst Alt