# Achille Emana | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Achille Emana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslan ve Kanarya'nın Emana Yarışı

Kamerunlu oyuncuyla Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yanı sıra Atletico Madrid de talip...

Diario de Sevilla'nın haberine göre UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Atletico Madrid, Galatasaray ve Fenerbahçe, Real Betis'in Kamerunlu orta saha oyuncusu Achille Emana ile ilgileniyor.

Yaz transfer döneminde yaratıcı bir oyuncu arayışında olan teknik patron Quique Sanchez Flores, 28 yaşındaki oyuncunun takım için ideal transfer olduğunu düşünüyor.

Toulouse'tan Real Betis'e geldikten sonra takımın önemli bir parçası olan Emana, takımı geçen sezon La Liga'ya dönemeyince takımdan ayrılmak istediğini açıklamıştı.

Gazete, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de sağ iç oyuncusuyla ilgilendiğini vurgularken Betis'in Kamerunlu yıldızı için 7 milyon avro bonservis bedeli talep ettiği biliniyor.

Kaynak: Goal.com

Cevap: Achille Emana

nedense her transfer haberinde ayni oyuncu ile fenerbahçe de ilgileniyor vay be, polakla ilgilenmedi mi fener?:)

Cevap: # Achille Emana

Bıktık artık bu balon haberlerden yahu tamam anladık o sayfaları dolduracaklar da artık yeter bu kadar ısıtıp koymayın tadı kaçtı artık haberlerin.

Bir bilğim yok ama alıncağını sanmıyorum,en azından bizim aradığımız bir adam değil.

Emana çok ofansif bir oyuncu ( Forumda ki genel kanı önlibero olduğu yönünde ama alakası yok )

basın kuruluşları toplanıp topluca işte böyle her sene böyle aynı haber böyle yapılır aman diye beste söylemeleri lazım

İnan inan....

Wolfsburg'a "Misimovic'i sat, yoksa alternatife dönüyoruz" baskısı için de bu iş yapılıyor olabilir.

Ancak Emana için cidden girişimler başladı.

Ha bana sorarsanız asist rekortmeni Misimovic'dense ben her türlü daha fazla mücadele eden Emana'yı iserim.

---------------Cana----------------

---Emana--------------Arda------

Elano------------------------Kewell

------------Baros-----------------

Şu takım çok daha iyi işler çıkartır.

alalım şu adamı orta sahaya adam bildiğimiz tank.baptistadan daha çok katkı verir.topu alıp direk kaleye gidebilen bir oyuncu.umarım doğrudur ilgilendiğimiz.

alalım şu adamı orta sahaya adam bildiğimiz tank.baptistadan daha çok katkı verir.topu alıp direk kaleye gidebilen bir oyuncu.umarım doğrudur ilgilendiğimiz.

Tamam Emana iyi güzel hoşta abartmayalım dostum, o dediklerini PES te yaptıysan haklısın yapıyor. O kadar da değil. Erkin'e katılıyorum, daha mücadeleci demek doğru olur ayrıca daha güçlü. Ama Misi gibi asist falanda beklememek lazım.

Tamam Emana iyi güzel hoşta abartmayalım dostum, o dediklerini PES te yaptıysan haklısın yapıyor. O kadar da değil. Erkin'e katılıyorum, daha mücadeleci demek doğru olur ayrıca daha güçlü. Ama Misi gibi asist falanda beklememek lazım.

ben pes oynamıyorum.dünya kupasında ve toulouse zamanlarında izlediğim emana topla direk kaleye gidebildiğini gördük.sadece son vuruşları zayıftı.tabiki çok asistçi değil.misimoviç kadar etki yapmaz ama elanodan daha çok katkı verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt