Acıbadem, Galatasaray'ımıza Sponsor oluyormuş !


Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!Medical erkeklere geciyor. Bayanlara olabilir.

MAA eziklerden çekildikten sonra bize gelirse büyük tepkiler olur. Belkide eziklere kapak yapmak için bizimle anlaşacaklar. Bayan voleybolda şampiyon olmamız malesef bu yıl için çooook zor, yerli rotasyonunu kuvetlendirirsek neden olmasın.
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!Galatasaray'dan uzak dursun maa ve saz arkadasları !!!Bulaştırmasınlar kirli ellerini üstümüze..!!
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!kulübe düşüncelerimi ileteceğim.bu sponsorluk resmen bizi iki yüzlü yapıyor. istemiyoruz acıbademi felan.
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!MAA uzak dursun bizden! Kesinlikle bunun adı yalakalıktır ve Galatasaray bunlara pabuç bırakmadı, bırakmaz da.
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!MAA uzak dursun bizden! Kesinlikle bunun adı yalakalıktır ve Galatasaray bunlara pabuç bırakmadı, bırakmaz da.

Yasin renkdas,ben burada bir seytanlık seziyorum,amacları Galatasarayla bag kurarak,sike olayında 1-0 önde baslamak.Muhtemelen kamoyunda cogu kisi söyle düsünecek,MAA.' nın Acıbademi, Galatasarayında sponsoru,o yüzden Galatasaraya yanlıs yapmazlar,yani onların(bizim, GS) aleyhine zaten pek karar almak istemezler.Cok mu paranoyak oldum yoksa Yasin:D
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!İnanmıyorum ama takımlar sponsorsuz kalacağına Acıbadem olsun isterim. Tabi erkek basketbol Medical Park, bayan basketbol, voleybol Acıbadem bir hayli saçma.
 
Cevap: Acıbadem GALATASARAY'ımıza Sponsor oluyormuş.!Yasin renkdas,ben burada bir seytanlık seziyorum,amacları Galatasarayla bag kurarak,sike olayında 1-0 önde baslamak.Muhtemelen kamoyunda cogu kisi söyle düsünecek,MAA.' nın Acıbademi, Galatasarayında sponsoru,o yüzden Galatasaraya yanlıs yapmazlar,yani onların(bizim, GS) aleyhine zaten pek karar almak istemezler.Cok mu paranoyak oldum yoksa Yasin:DYine seninle aynı şeyi düşünüyorum renkdaş :)
 
Cevap: Acıbadem, Galatasaray'ımıza Sponsor oluyormuş !Federasyon ile Acıbademi karıştırmayın beyler. Para gelecek ordan takımımıza. Boşverin diğer meseleleri. Fenerbahçe sponsor olmuyo ya niye bu kadar büyüttünüz?
 
Cevap: Acıbadem, Galatasaray'ımıza Sponsor oluyormuş !olsun neden olmasın . yalakalıkle ne alaksı var çözemedim tam ? bu işte bu zamanda sponsor çok önemli külüp için .
 
Üst Alt