Acil Başkan Aranıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acil Başkan Aranıyor!

Bende öyle düşünüyorum. Bu seçimden kadrosu yenilenen bir ekiple Dursun Özbek&Fatih Terim işbirliği ortaya çıkacaktır. Dursun Özbek'in başkan olduğu yere Terim gelmez diyenlere şaşırıyorum. Nedir argümanları bilmiyorum. Bence gayet de gelebilir.

Terim konusunu bilmiyorum cunku isin bir de terim tarafi var , bakalim hoca istekli mi ?

2021 deki secimde dursun un birakacagini dusunuyorum

faruk suren 2024 senesine dek kalmayi dusundugunu soylemisti , bu da bir olasilik .. baskan adaylarinin bu iki tarihe odaklanmasi lazim

2021 , olmadi 2024

Bakalim Adnan ozturk aday olacak mi ?

Yoksa yine son dakika kılım dondu mu diyecek gorecegiz !

Tek bildigim dursunu bu secimde sandiga gommeyen genel kurul GS li olamaz !

ea3310dbc4e8fd7e585b7bcb6cc9f9ef.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
vakti zamaninda dunyanin butun paralari bir araya gelse bile toplanamayacak 1 grup

Adnan Öztürk biraz futbola bakışını beğenmediğim bir adam aslında ama çok iyi bir yönetici ve bu işlerden Dursundan 1000 kat iyi anlıyor,Kendisi şu şartlarda en uygun aday olur bence Turgay zaten her seçime trollüne giren bir tip,Dursunun seçilmesi ise felaketimiz olacak,Yıllardır bu hayali olan ve bu mevkinin hakkını verebilecek bir adam Adnan Öztürk

Haluk başkan federasyon başkanı olamıyor Galatasaray'a davet etsek hiç fena olmaz terimlede mükemmel ikili olurlar sizce nasıl olur .. ?

Üst Alt