Acil Önlem Planı İstişare Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acil Önlem Planı İstişare Başlığı

Lig de ki hedeflerimiz kapsamında yine 5. ve bunun gibi saçma bir yerde bitirmek istemiyorsak acil önlemler şart. Bu yönetimin bunu becerebilecek bir zeka seviyesi ise asla yok.

O sebeple bu başlık altında aklımıza gelen önlemleri, mantık çerçevinde tartışarak belirli bir ortak kanıya varıp bunu önce forum içi sonra da forum sosyal medya hesapları aracılığı ile herkes ile paylaşmak istiyoruz.

Konuyu tartışmaya açan kişi olarak hepimizin ortak kanısı olan 1-2 hususu sizinle paylaşmak isterim.

• Jan Olde Riekerink denilen Hollanda'da işsiz gezerken, torpil ile takımımıza önce alt yapı, sonra da türlü beceriksizlikler ve oyunlar ile teknik direktör yapılan vasıfsız kişi takımdan derhal gönderilmelidir.
  • Şu an boşta bizi taşıyacak seviyede bir teknik direktör olmadığı için, takımımıza gaz verecek, ve 2011-2013 arası kulübümüzde görev almış olan Galatasaray efsanelerinden Hasan Şaş ile sezon sonuna kadar anlaşılıp, seneye de kulübe de olacak şekilde sözleşme yapılmalıdır.
  • Dursun Özbek adlı kişiden kurtulunması amacı ile mutlak surette içinde zeka barındıran eylemler planlanmalı.
  • Ultraaslan denen yalaka taraftar grubu karşısında durabilecek, bağımsız ve sadece Galatasaray diyen yeni bir taraftar grubu ivedilikle kurulmalıdır.

Dursun gitmeden hiçbirşey olmaz.
Her geçen gün dibe daha çok batıyoruz.

Göz göre göre kulüp çökme yolunda hızla ilerliyor.
Polat zamanın daki gibi rakiplerin Elinde oyuncak olmuş.

SARI-KIRMIZI!

Hasan şaş yanılmıyosam lobimiz yok hiç etrafta Galatasaray'lı teknik direktör yorumcu yok diyordu.
Severim kendisini, jor boşu boşuna yarım sezon daha bu kulüpten para kazanacağına kendi evladımız içimizden birine yarım sezon şans verelim.

Dursun gitmeden hiçbirşey olmaz.
Her geçen gün dibe daha çok batıyoruz.

Göz göre göre kulüp çökme yolunda hızla ilerliyor.
Polat zamanın daki gibi rakiplerin Elinde oyuncak olmuş.

SARI-KIRMIZI!

Tamam işte gitmesi yolunda önerilerinizi bekliyoruz. Taraftarın bilinçli biçimde örgütlenmesi şart.

Ultraaslan ruhunu satmış adi bir oluşum ve asla protesto bile etmeyecek.

Diger basligini faydali ve guzel bulmustum ama bu baslik biraz bos . Hep konusulan seyler , bir sey cikmaz , dun anlattim size , GS camiasinda yonetimler ve kongre , seyircilerin hassasiyetlerini , santajlarini vs kaale almaz

Bu 20 sene once ilk bu islerle ugrasmaya basladigimda da boyleydi , hep de boyle olacak , biz kapali bir topluluguz . Goruyorsunuz iste , surada 1 tane bilemedin 2 tane kongre uyesi var , UA forum da boyleydi , koskoca 13 bin kisilik topluluktan GS ile ilgili en bastaki 2 forumda 1-2 uye anca cikiyor

Cunku uyeler sosyal medyadaki konusmalarini bile disaridaki normal taraftari kapsayacak sekilde yapmak istemezler

Size boyle bilgi veriyorum ,halen daha kalkip sosyal medya ,ses getirecek eylem vs diyorsunuz . Ise yaramaz .

Diger basligini faydali ve guzel bulmustum ama bu baslik biraz bos . Hep konusulan seyler , bir sey cikmaz , dun anlattim size , GS camiasinda yonetimler ve kongre , seyircilerin hassasiyetlerini , santajlarini vs kaale almaz

Bu 20 sene once ilk bu islerle ugrasmaya basladigimda da boyleydi , hep de boyle olacak , biz kapali bir topluluguz . Goruyorsunuz iste , surada 1 tane bilemedin 2 tane kongre uyesi var , UA forum da boyleydi , koskoca 13 bin kisilik topluluktan GS ile ilgili en bastaki 2 forumda 1-2 uye anca cikiyor

Cunku uyeler sosyal medyadaki konusmalarini bile disaridaki normal taraftari kapsayacak sekilde yapmak istemezler

Size boyle bilgi veriyorum ,halen daha kalkip sosyal medya ,ses getirecek eylem vs diyorsunuz . Ise yaramaz .

2011'de öyle diyolardı o taraftar her yerde birleşti seçime götürdü kulübü.

Çok boş yorum yapıyosun bazen bu kulübün sahibi kongre üyeleri Ua filan değil köpek gibi çalışıp biriktirdiği paralar ile bilet alan gsstore'dan alışveriş yapanlardır.

Hasan sas'a hayir demem

Fatih Terim'le calismis herhangi biri basarili olur

Levent sahin'in 2 Maclik adana performansi ortada

Oyle olmasi gerekir dersen katilirim alper ama oyledir dersen kendini kandirirsin , bana kizman gercekleri degistirmez , 2011 deki yonetim degisikligi tamamiyle inan kiracin kongre duayenleri araciligi ile yaptigi lobi calismasinin sportif basarisizlik ile desteklenmesi sonucu olmustur

taraftarin yonetimler uzerinde en etkisiz oldugu klup GS dir . o yuzden hamit riskimi size mi soracagim der basin uzerinden , sabri reklamlarda dalga gecer , hepsi de defalarca sozlesme yeniler , ta ki yonetimden birinin gozune batana dek

seyircilerin futbolcu talepleri , protestolari ile kendilerini kurtarmak veya guzel gostermek amaciyla bunu kullanan yoneticilerin zaman zaman davranislari olmustur fakat GS de bu yoktur

buna sizin de elestirdiginiz ua yi da katiyorum , onlarin da bir etkisi vs yok .. yonetim onlara cikmalar vs yapiyor ama onlarin lafiyla asla is yapmazlar , duymazlar bile

yonetimin ua yi muhattap alacagi yegane sey stattaki kareografilerdir .. otesi degil

tekrarliyorum , bu yazilarimi kongrenin icinde 14 senedir bifiil uye olup toplantilara maksimum katilan biri olarak TESBIT olarak soyluyorum ,destekledigimi soylemedim

...

Yarar. İçe kapalı bir oluşum da olsa şu an tek bir kişinin isteklerine bağlı olarak karar alabilen bir oluşumdan söz ediyoruz. Son oylama Galatasaray adına utanç vericiydi.

Eğer bir kurum bağımsız karar verebilen aklını kaybetmişse bunu devirecek bir devrim ile kontrolü eline alacak bir güce ihtiyaç var demektir. Şu an ki halimiz ruhunu paraya, aklını da tek bir kişinin aklına emanet etmiş bir yığından ibaret.

Başkan çıkartan oyları atanların aklı tutulmuşsa bunu yapabilecek bir lidere ve arkasına destek veren bir gruba ihtiyaç var.

Alan memnun satan memnun.

Dursunu taraftar yollayamaz, kimin sayesinde orada tutundugu belli sonucta.

Adamlarin kriteri basari degil ki, öyle olsa gecen sezondan sonra yer yerinden oynamaliydi normalde ama oynamadi. Niye? Cünkü adamlarin tek görevi var o da Galatasarayin agzinin icine sicmak Riva "projeleri" ile. Insanlar hala farkinda degil ancak bir kac yil sonra herkes görecek ve anlayacak ama is isten gecmis olacak.

Elimizde ne iyi bir para kalacak ne de adam akilli bir gayrimenkül. Kongre üyeleri, divan kurulu üyeleri falan bu adamlarin agzina bakiyor hersey. Saksakci herif cok. Bizim gibi serzeniste bulunan adam cikiyor konusmaya basliyor sonra direkt tepki veriyor Allahin cezalari, yok kisa kes konusmani yok su yok bu.

Bu kulübü taraftara acilmadikca bizden hic bir bok olmaz. 1000 tane adam toplaniyor koskoca kulübün hakkinda karar veriyor. Divan baskani ne boksa cikiyor "hooooop" diye bagiriyor kurulda falan. Sorsan bunlar seviyeli elit adamlar. Sokayim seviyenize. Kulübün agzina ediyorsunuz.

Oyle olmasi gerekir dersen katilirim alper ama oyledir dersen kendini kandirirsin , bana kizman gercekleri degistirmez , 2011 deki yonetim degisikligi tamamiyle inan kiracin kongre duayenleri araciligi ile yaptigi lobi calismasinin sportif basarisizlik ile desteklenmesi sonucu olmustur

taraftarin yonetimler uzerinde en etkisiz oldugu klup GS dir . o yuzden hamit riskimi size mi soracagim der basin uzerinden , sabri reklamlarda dalga gecer , hepsi de defalarca sozlesme yeniler , ta ki yonetimden birinin gozune batana dek

seyircilerin futbolcu talepleri , protestolari ile kendilerini kurtarmak veya guzel gostermek amaciyla bunu kullanan yoneticilerin zaman zaman davranislari olmustur fakat GS de bu yoktur

buna sizin de elestirdiginiz ua yi da katiyorum , onlarin da bir etkisi vs yok .. yonetim onlara cikmalar vs yapiyor ama onlarin lafiyla asla is yapmazlar , duymazlar bile

yonetimin ua yi muhattap alacagi yegane sey stattaki kareografilerdir .. otesi degil

tekrarliyorum , bu yazilarimi kongrenin icinde 14 senedir bifiil uye olup toplantilara maksimum katilan biri olarak TESBIT olarak soyluyorum ,destekledigimi soylemedim

Yönetimler taraftarın arzu ettiği şeyleri yapmakla yükümlüdür. Burası bir şirket değil, dursun özbek'in otelinin bir markası değil yada adnan polat'ın kendi şirketi değil. Burası Galatasaray spor kulübü. Taraftarı ile başarılı olan, gelir kaynakları taraftardan aldıkları bilet kombine store olan spor kulübüdür. 20 milyon insanın küçükte olsa elbet bir katkısı olmuştur bu kulübe.

İnsanlar oraya renklerine gönül verdiği takımı, biletini alıp store'dan markasını satın alıp giydiği t-shirtler ile desteklemeye gidiyo.

Yok taraftarı takmaz, yok kralı gelse karışamaz diye bişey yok. Galatasaray'ı kendi şirketleri yapıyolarsa buyursunlar satın alsınlar istediğini yapsın taraftar sırtını döndüğü an senin göztepe'den karşıyaka'dan bi farkın kalmaz alt liglerde oynarsın.

Milyonlarca taraftar bu günler için var kimse babasının şirketi gibi yönetemez kulübü taraftarın ne istediği ön planda olucak olmalı.

Yarar. İçe kapalı bir oluşum da olsa şu an tek bir kişinin isteklerine bağlı olarak karar alabilen bir oluşumdan söz ediyoruz. Son oylama Galatasaray adına utanç vericiydi.

Eğer bir kurum bağımsız karar verebilen aklını kaybetmişse bunu devirecek bir devrim ile kontrolü eline alacak bir güce ihtiyaç var demektir. Şu an ki halimiz ruhunu paraya, aklını da tek bir kişinin aklına emanet etmiş bir yığından ibaret.

Başkan çıkartan oyları atanların aklı tutulmuşsa bunu yapabilecek bir lidere ve arkasına destek veren bir gruba ihtiyaç var.

Tamam ihtiyac var noktasina katilmiyorum demedim ama mekanizma yok , yani hayal edilenlerin vucut bulabilmesi icin bir muhattap olmasi lazim cunku karar organi veya erk i diyim , yonetimler ..

Ben de diyorum ki GS kongresi dedigin gibi kapali bir topluluk , 2 gun sonra bir uye kalkip "sinan bilgin" taraftar forumunda yazi yaziyor diye cikarilmami filan bile istese sasirmam ,abartiyorum ama boyle

istemiyor abi adamlar sizi iste , macina gelir , parasini harcar veya harcamaz izlemez , ama bize karisamaz , yoneten biziz diyorlar ..

benim sozlerime bosuna sinirleniyorsunuz aslinda , cunku ben aksam bu forumdayim ertesi gun divan toplantisinda , ogleyin bu forumda aksam bir kapali toplantida ..

o yuzden masanin iki tarafindaki insanlarin da bakisini ,mantalitesini biliyorum .. size de usuluyle iletiyorum

Sinan beyler sanki dünya kongreden ibaret gibi konuşmanız komik. Velev ki öyle olsun dediğiniz de haklı da olun. Medya diye bir güç var ve Dünya bu medya ile yönetiliyor eğer gündem oluşturabilirsen seni seve seve ciddiye alacaklar hadi diyelim ki hiç bir şey olmadı gündem oluşunca en azından başları ağrır.

Bizim taraftar her şeyi hak ediyor ya Riekerink'e olan tepkinin onda biri yönetime yok. Kulüpte her şey çok iyi bir tek Riekerink'in taktik bilip bilmemesi problem.

Lig tv üyeliğiniz varsa kapatın, spor haberleri izlemeyin( normal haberde izlemeyin şakın o daha beter) kendinizi soyutlayın futboldan, yönetim değişince rejimden çıkmışcasına saldırın yine takımınıza. Ürün falan boykotu yapmayın dursun için Galatasaraya küsülmez.

rivada beklenen - olabilecek arasindaki durumu net bilmedigimden bisey diyemiyorum o konuda
burdaki tahmin ve beklentilerin cogu iyimser geliyor, ulke iyice gomulmeden elden cikarmak en mantiklisi olabilir gibi geliyor aslinda Neyse
kimse rivayi hukumete vermeyip kendim yapacam daha fazla para getirecem diye aday olmaz o yuzden gereken agir bir sportif hezimet. gecen sezon ffp cezasi yuzunden gume gitti de bu sezon zirveden uzaklasmaga baslagimiz an dursun yonetimi uzerinde baski artacaktir. burda uaya fln gorev dusuyor zira maca giden insan sayisi git gide azaliyor. sn sinan beyin soylediginin aksine yonetim istifa gibi tepkilerin efektif oldugunu ve yonetim uzerindeki baskiyi artirdigini dusunuyorum, en azindan muhaliflere guc verecek ses olacaktir. ondan sonra da kaliteli aday/lar cikmasini bekleyecez, o adaylarin kulup idaresi, altyapi, borclar falan bunlar hakkinda gercekten iyi planlari oldugunu umut edecez ki bence zor bisey cunku o vizyonda insan malesef yok GS camiasinda. belki HAGI baskan olursa ancak.
tabi bide kisa vade var, jor denen soytariyi kovup sezonu kurtarmaya calismak ama hasbelkader isler iyiye giderse dursun, kardesi ve manda suratin koltugu guclenir onu da pek istemiyorum tabi ki. bir bjk hezimeti bu sureci hizlandiracaktir. ona umut edelim ve de kulube gercek anlaminda iyi idareci secilsin diye dua edelim, sadece parayi sacip gunu kurtarirken fenere ters konustugu icin vizyonlu sanilan kisilerden bahsetmiyorum tabiki

Ben de sitede yangın falan çıkarsa ilk ne kurtarılacak , kim server'ı taşıyacak planlaması diye girdim.

Galatasaray'ı kurtarıyormuşuz , o vakit çare basit :

Pisuvar Reis ağzına tekme vurularak kovulmalıdır

ismailin yazdiginda bir detay var , onemli .. muhalifler .. bak o olur .. yani muhaliflerin yani kongre icindekilerin bir gruplasmasi ile yonetim devrilir , en yakin ornegi polattir . adnan ozturk un el cektirilmesi gibi daha alt kademelerde boyunlari vurdurulanlar da var

ama detay surada , bu isler ancak kongre icinden yapilirsa yapilir , yoksa istiklale ulke capinda ses getirecek 1 milyon GS li topla , umurlarinda olmaz..

Üst Alt