Açılın Tosun geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılın Tosun geliyor!

Cevap: Açılın Tosun geliyor!

Bu adamın transfer edilemeyişinin Adnan Sezgin'in başarısızlığıyla alakası yok.

Kim bilirdi bu adamın bu kadar tutacağı.

Ne yapmış ki geldiği takımda?

Ümit Karan'ın varisi oldu işte.

Boş beleş goller de değil hani.

Ben PS 3'e STSL yaması yaptım ve bazı cafelere yaydım bu yamayı.

Cenk patlama yapmadan golleri atmaya başlamadan önce yamada Cenk'in ortalamasını 70 yapmıştım ( Aslında 70 iyi ), baştan yapacağım ve bi 75 filan yapmayı düşünüyorum :p

O derece etkilendim adamdan.

Stancu balonu gibi değil, bizde kendimizi avutuyoruz, kandırıyoruz FiFa haber yapmış 3.dünya ülkesi Romanyanın geleceği diye. Hemde 24 yaşında bir adamı. Ulan Sezginnnn resmen bir yabancıdan yırtma şansı havaya uçmuş diyecem ama diyemiyorum çünki adam gelmemekte haklı. Hagi gibi yetenek katili biri varken bizde bu adam harcanırdı. Stancuyu almadınız diyip kadro dışı bırakırdı çocuğu. Ah ah! Kimsede mesajımı alıntılamasın söylecekleri içine yara yapsın.

Bu adamın transfer edilemeyişinin Adnan Sezgin'in başarısızlığıyla alakası yok.

Kim bilirdi bu adamın bu kadar tutacağı.

Ne yapmış ki geldiği takımda?

Ümit Karan'ın varisi oldu işte.

oyadığı her yerde neredeyse maç sayısıyla attığı gol sayısı aynı

ayrıca

alman u17de 5 maç 0 gol

u18de 8 maç 6 gol

u19da 8 maç 6 gol

u20de 3 maç 1 gol

u21de 2 maç 1 gol

daha ne yapsın bu adam

19 yaşında

500.000 euro sadece bonservisi antepe giderken

adamı kaçırdık elimizden işte bk atmaya gerek yok artık

zeka geriliği olan adamları transferin başına getirirsen böyle olur maalesef

Stili Torresi andırıyor bana zaten bi yerde torresi örnek alıyorum demiş.

Bu Tosun Fenerede kosunda biraz teselli etsin bizi:)

Dün antep başkanı dedi , bizim Sezgin Cenki antep başkanının kardeşinden duyumuş ve almaya kalkmış hiç futbolcu izlemeden takip etmeden bi adamın sözüyle futbolcu alıyoruz beyler olacak iş değil....sonra şöyle devam etti Antep başkanı biz Cenki 1,5 senedir izliyoruz, takp ediyoruz dedi ve Sezginin onu almak istediğini duyduğumuzda çok uzulduk dedi , böyle bişeyler dedi işte şimdi daha iyi anlıyorum neden bu durumda olduğumuzu...

Antep 200 bin euro daha fazla yıllık ücret vermiş o yüzden Antepe gitmiş

dün telegol'e bağlandı... sorun parasal değil dedi... tolunay hoca beni daha çok istedi... Galatasaray'da adnan sezginden başka arayan olmadı... gaziantep daha sıcak geldi... hagi bizzat arasa belki fikrim değişebilirdi filan dedi...

yani sorun parasal değil...

Cenk Tosun adini gordugumde ne diyecegimi bilemiyorum. Nasil bir yonetim ya. Hadi diyelim guya pahali futbolcu almiyorsunuz (BUYUK YALAN) gelecekde daha iyi transferler yapmak icin. Yahu ucuz futbolcu da elden kacirilir mi?

dün telegol'e bağlandı... sorun parasal değil dedi... tolunay hoca beni daha çok istedi... Galatasaray'da adnan sezginden başka arayan olmadı... gaziantep daha sıcak geldi... hagi bizzat arasa belki fikrim değişebilirdi filan dedi...

yani sorun parasal değil...

Sorunun parada olmadigi kesin zaten. Basda futbol konusunda beceriksiz insanlar olduktan sonra milyarimiz olsa ne yazar?

Akıllı olursa iş yapar.Fakat fazla medyatik olursa işi biter.Sezon sonuna kadar böyle giderse fener kapar.

Bide arkadaşlar Sezgin bu futbolcuyu hiç izlemeden almak istemiş, Antep başkanının kardeşi söylemiş Sezgine oda araya girmiş almaya kalkmış ama antep bu oyuncuyu 1.5 senedir takip ediyormuş ve kaç kere ailesinlen konuşmuş Levent kızım ve sonunda antepe gitmiş...

Budranda anlaşılacağı üzere Sezgin futbolcuları izlemeden alıyor , biri öneriyor belki biraz araştırıyordur ....

telegole bağlandı t.d tolunay hoca arayınca orayı daha çok istedim dedi sezginde çok uğraştı saolsun dedi stüdyodan sordular hagi arasaydı seni gelirmiydin gs ye diye olabilirdi dedi ağzından kaçırdı bu arada çocukken galatasaray hayranıydım diye :p

Üst Alt