Açılın Tosun geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılın Tosun geliyor!

Cevap: Açılın Tosun geliyor!

telegole bağlandı t.d tolunay hoca arayınca orayı daha çok istedim dedi sezginde çok uğraştı saolsun dedi stüdyodan sordular hagi arasaydı seni gelirmiydin gs ye diye olabilirdi dedi ağzından kaçırdı bu arada çocukken galatasaray hayranıydım diye :p

Sezon sonu alabilir miyiz diye düşündüm de Sezgin aklıma geldi derhal bu düşüncemden vazgeçtim

guizada ispanyada 1 senede 28 gol atmış:) şimdiki guizayı gören buna inanırmı görmeseydi. inanmazdı. hemde penaltı atmadan 28 gol atmıs. 1 senede bile adam belli olmaz. 2. senesindede devamlılıgı olursa ozaman bu adam iyi denebilir.. avrupa takımları 1 adamı 2-3 sene izliyor. fener guizayı sadece 28 gol attıgı sene izlemiş:) attıgı 2 golde güzelmiş cenkin ama niye almadık demeyin. stancu forvet oyuncusu adam sol acık oynuyo..

Bu adam sayesinde Euro 2012'ye gidecez, demedi demeyin.

--------------Volkan---------------

Gokhan---Serdar--Servet---Hasan Ali

---Mehmet Topal--Nuri Sahin--------

Hamit----------Ekici-------Tunay

-----------Cenk Tosun--------

:)

Bursa maçında Ömer Erdoğan'ı ekarte edip bir gol atmıştı hala aklımda o gol.Kaçırdığımıza çok yanacağız, inşallah iyi yerlere gelir ne diyelim ki.

dün attigi iki gol de muhtesem milli takimda zaten forvet eksigimiz vardi milli takimda banko oynamali

galatasaraya gelse idi belkide toplam 20-25 dakika izleyebilecektik bu çocuğu ve 2. bir berkant yada yaser vakası izleyecektik büyük ihtimalle ve yıldızı parlamayaktı , yani çocuk antepi seçerek kendi geleceğini bir nevi kurtarmış oldu .

bu adam milli takım için iyi bi kazanç. biim yerli anlamda kaliteyi yükseltemediğimiz için bjk ye 15 milyon euro ya yada fenere 10 milyona satılışını izleriz :asd:

Üst Alt