Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Cevap: Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Tokici hıyar başbakanın yalakalığı peşindeydi aga.

o belli zaten de stadda gösterilen toki vidyosu, başbakanın tüm tavırları stadı sanki kendi yapmış havasında olduğunu gösteriyor. tokici hırbo bu mantalitede bir adam. zaten spor bakanı mı ne atalay denen adam da geçenlerde bu stad fenerin hakkı gibi mal bir beyanatta bulunmuştu. ne kadar ıslıklasak azdır o yüzden.

Helal 1-2 saat önce bu forum yönetiminden böyle bir talebim olmuştu..Teşekkürler ve helal olsun...Hadsiz herif toki başkanımı nedir..Gerçek tepkiyi sivas maçında alacaksın

Bir baska baslikta bunu demek istemistim. Yeriydi ama zamani degildi... daha da önemlisi "Sapla samani ayirmak" gerekir/di.

Tesekkürler GSC.

o belli zaten de stadda gösterilen toki vidyosu, başbakanın tüm tavırları stadı sanki kendi yapmış havasında olduğunu gösteriyor. tokici hırbo bu mantalitede bir adam. zaten spor bakanı mı ne atalay denen adam da geçenlerde bu stad fenerin hakkı gibi mal bir beyanatta bulunmuştu. ne kadar ıslıklasak azdır o yüzden.

Spor Bakanı Faruk Nafiz Özak...:)

Valla ben stadda tokicinin ne dediğini anlamadım bile ses çok boğuk geliyordu.Bağırmaya falan başlayınca anladım bi mallık olduğunu.Başbakan'da biliyor ıslıklanacağını nedir bu alınganlık anlamak zor.

Yurt disinda yasadigim icin bazi olaylara biraz yabanci kaliyorum. Anlamadigim nokta bizim taraftar neden basbakani protesto etti? Fenerli oldugu bilindigi icin mi? yoksa tamamen politik nedenlere mi dayali?

Basbakan Davos'tan sonra simdi Turk Telekom Arena'ya da bir daha gelmeyecek herhalde..

Yurt disinda yasadigim icin bazi olaylara biraz yabanci kaliyorum. Anlamadigim nokta bizim taraftar neden basbakani protesto etti? Fenerli oldugu bilindigi icin mi? yoksa tamamen politik nedenlere mi dayali?

Basbakan Davos'tan sonra simdi Turk Telekom Arena'ya da bir daha gelmeyecek herhalde..

hangi neden den olursa olsun biz haksızız.politik nedense neden bunu futbol maçında yapıyorua.fb li olduğu içinse keşke her fb li böyle olsa

Saka gibi yemin ederim.

Medyada kimse bu adamin dediklerin'dn bahsetmiyor.

Kafayi yiyorum.

GSCimbom yönetimine teşekkür ederim. Toki başkanı hak ettiği tepkiyi almalıdır!!

turkspor forumda yasak ama toki başkanının konuşmasını tek haber yapan site

stad yapılırken iyi hoş ama adam açılışa gelirken bi yerleri rahatsız oluyo milletin. O kadar utanmaz ki bunlar adamın yaptırdığı stada bizim stadımız diyor üstüne utanmadan adamı sözde kendi stadında ıslıklıyo. sizin gibi ucubeler galatasaray taraftarı deil olamaz anca chp bdp vs. taraftarı olur. utanmadan bizim stadımız diye havalanırsınız bide etrafa hiçte yüzünüz kızarmaz. sözüm o statta bi halt yediğini zannedenlere kimse üstüne alınmasın.

stad yapılırken iyi hoş ama adam açılışa gelirken bi yerleri rahatsız oluyo milletin. O kadar utanmaz ki bunlar adamın yaptırdığı stada bizim stadımız diyor üstüne utanmadan adamı sözde kendi stadında ıslıklıyo. sizin gibi ucubeler galatasaray taraftarı deil olamaz anca chp bdp vs. taraftarı olur. utanmadan bizim stadımız diye havalanırsınız bide etrafa hiçte yüzünüz kızarmaz. sözüm o statta bi halt yediğini zannedenlere kimse üstüne alınmasın.

her ne olura olsun oradakiler GALATASARAYtaraftarıydı ve kimse onlara UCUBE diyemez.seni kınıyorum.protesto dünyanın her yerinde yasal bir haktır.

Bu densiz terbiyesiz kendini ne zannediyor anlayabilmiş değilim!!!

Üst Alt