Acun Ilıcalı: "Fatih Terim ile aram çok iyi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı: "Fatih Terim ile aram çok iyi"

İstersen damarlarımı kesseniz sarı kırmızı akar de

Netflix çakması ucuz platformun umurumuzda bile değil, almayacağız.
Benim IPTV sağlayıcı şöyle yapıyor,

Görüntüyü yabancı kanaldan çekiyor sesi Exxen'den alıyor daha sonra görüntü ve sesi match'leyip bize sunuyor. Cam gibi izliyoruz, Exxen'den daha iyi hatta :). Ortak Telegram grubuna yollamış birisi Exxen orijinal görüntüyü gerçekten kötü.

exxen denen blu tv çakması dün tjk maçı naklen yayınında patlamış, fena çuvallamışlar.

Naklen yayın senin neyine dangalak acur, sen uzmanı olduğu işi yap, kutu açtır.

30m euro şl-al için vermiş

Nasıl ödeyeceksiniz diyince seve seve ödiyicez diye geçiştirdi soruyu

Benzer miktarlara hull cityi alacağını ima etti

Süper lig yayın ihalesi için pusuda olduğunu söyledi

Nafakaları,özel uçakları,binlerce personelinin giderlerini,mesutun parasını ödemesi vs gibi yüzlerce gideri daha var adamın

Değirmenin suyunu çok merak ediyorum,tv8 yan ekran uygulamasıyla olacak iş değil bunlar

Helalinden kazanıyosa helal olsun ama haksız kazançta hakkım varsa helal etmiyorum

Acun Ilıcalı: "TV 8.5'u içinde sporun fazla olduğu bir kanal yapacağız. Ciddi yatırımlar yapacağız. Yüksek ihtimalle kanalın adı da değişecek. Süper Lig ve UEFA maçlarına özel programlar olacak. Süper Lig'in özet görüntülerini de yayınlayacağız."

Acun Ilıcalı: "Sevdiğim yorumcuların hepsi farklı kanalda, aynı saatlerde çıkıyordu. Ben de hepsini bir kanalda toplayıp spor kanalı kuracağım."

Musleranın da Volkan ile arası iyi

Ne var yani saha dışı dostluklar birilerini niye böyle rahatsız ediyor

Konu tamamen efsanemize suikast havası barındırıyor

Gsnin elemanı olmaktan imtina eden efsane acunun elemanı olmaktan gocunmuyo

Şl finali,survivorlar,masterchefler derken sonraki durağı o ses türkiye

Üst Alt