Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard'ı Satın Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard'ı Satın Aldı

Üçkağıtçı herif, yurt dışından yarışma formatlarını satın alıp getirdi ülkeye millete tuttu. Var mısın yok musun ve Survivor ile servet kitledi resmen

Galatasaray kurumsal olarak da hollandadan alt ligden takim almali. alt yapi oyunculari direkt oraya gitmeli ayrica risksiz ucuz gelecek vaat eden oyuncular denenebilir

Adam Hollandaya sülük gibi yapıştı. Yakinda Hollandalı bir hatun bulursa sasirmamak lazım.

Adam Hollandalı bir şirket olan Endemol dan Varmısın Yokmusun ve birkaç programın daha program haklarini satın aldı, simdide Hollanda ligine el atacak ha. Fortuna her sene dötü kurtarmaya oynayan bir takım. Sportif acıdan bir cacık olmaz. Lakin fener ile anlasma vesaire mi olur, bilmiyorum

Ünal Aysal: Benim projeme inanacaksınız çünkü, bir İtalyan, bir Alman, bir İngiliz, bir de Belçika'dan kulüp alıyorum. İçinde bin 600 gencin bulunduğu 4 kulüp. Siz bir yıl antrenörlük yapacaksınız, sonrasında bu dördünden sorumlu olacaksınız' dedi. Buna inanamayacağımı söyledim. Bana, '150 kişinin yardım edeceğini, Galatasaray'ın 30 milyon taraftarıyla büyük bir camia olduğunu' anlattı ki bu bir şaka değil. Sonra Viyana'da bu anlattığı projelerin, hiç gerçekleşmeyeceğini anladım. Ardından, Ağustos ayında yöneticilerden Ebru Köksal geldi ve başkanın söylediklerinin sadece fikir olduğundan bahsetti. Başkan ise söylediklerinin stratejilerinin içinde olduğunu belirtti. Ben de güveniyordum. 'Şimdi büyük bir kutlama yapacağız. Taraftarlar seni seviyor. Ben istifamı vereceğim. Göreceksin kabul etmeyecekler' dedi ve istifa etti, sonra da bir daha kendisini görmedim. Sonra yeni yöneticiler geldi. 'Birinci sıradayız değişiklik düşünmüyoruz' diye garanti verdiler ama işimize son verdiler.

Ünal Aysal: Benim projeme inanacaksınız çünkü, bir İtalyan, bir Alman, bir İngiliz, bir de Belçika'dan kulüp alıyorum. İçinde bin 600 gencin bulunduğu 4 kulüp. Siz bir yıl antrenörlük yapacaksınız, sonrasında bu dördünden sorumlu olacaksınız' dedi. Buna inanamayacağımı söyledim. Bana, '150 kişinin yardım edeceğini, Galatasaray'ın 30 milyon taraftarıyla büyük bir camia olduğunu' anlattı ki bu bir şaka değil. Sonra Viyana'da bu anlattığı projelerin, hiç gerçekleşmeyeceğini anladım. Ardından, Ağustos ayında yöneticilerden Ebru Köksal geldi ve başkanın söylediklerinin sadece fikir olduğundan bahsetti. Başkan ise söylediklerinin stratejilerinin içinde olduğunu belirtti. Ben de güveniyordum. 'Şimdi büyük bir kutlama yapacağız. Taraftarlar seni seviyor. Ben istifamı vereceğim. Göreceksin kabul etmeyecekler' dedi ve istifa etti, sonra da bir daha kendisini görmedim. Sonra yeni yöneticiler geldi. 'Birinci sıradayız değişiklik düşünmüyoruz' diye garanti verdiler ama işimize son verdiler.

Prandelli yalan söyleme , bi bok yapmadin bos Adamsin

Resmen açıklamış

"Geçtiğimiz aylarda ayyuka çıkan Fortuna Sittard’ı satın alacağına ilişkin dedikodularla ilgili canlı yayında ilk kez açıklama yapan Ilıcalı, "Fortuna Sittard maceramız başladı, hayırlı olsun diyorum” sözlerini kullandı."

Üst Alt