Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı Çifti Boşandı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı Çifti Boşandı

Ds9EB2EWkAY5Gta.jpg:large

çağatay şeyma ilk kare düşmüş :)

Seyma hanim derhal zengin bir koca daha bulmazsa 1 yıla aç kalir. Cagatayla falan olacak is degil bunlar. Kafasini cok taslara vuracak cook. Yaziklar olsun.

Ülkede mantık çerçevesinde konuşulabilecek bir tane konu örneği alabilir miyim?

Amacım duyar kasmak değil ama bugün helikopter kazasında 4 vatan evladı şehit oldu ve bunun konusu bile açılmadı. Artık malesef alışılagelmiş bi durum oldu şehit haberleri, kimse umursamaz oldu.
Ama gel gör ki ülkede herkes bunların boşanmasını konuşuyor, bu da beni üzmüyor değil.

Amacım duyar kasmak değil ama bugün helikopter kazasında 4 vatan evladı şehit oldu ve bunun konusu bile açılmadı. Artık malesef alışılagelmiş bi durum oldu şehit haberleri, kimse umursamaz oldu.
Ama gel gör ki ülkede herkes bunların boşanmasını konuşuyor, bu da beni üzmüyor değil.
Kazayı biliyorum, bugün bir çok kaynaktan takip ettim. Kendi adıma konuşacak olursam bu tür haberleri umursamayan biri değilim ama bir vatandaş olarak elimden rahmet okumaktan başka bir şey gelmiyor.

Bugün olan talihsiz bir kaza, yarın yine bir tuzak bir çatışma yüzünden şehitler vereceğiz. Yine herkes şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağıracak ama birbirimizi kandırmayalım ertesi gün sen, ben dahil kimse isimlerini dahi hatırlamayacak. Hatırlasan ne olacak, ateş düştüğü yeri yaktığı ile kalacak ama kimse buna sebep olan hataları, yanlışları sorgulamayacak, bunun hesabını sormayacak.

En güzel örnek Soma faciası. Bir tanesinin ismini hatırlayan var mı? Peki madenler ile ilgili değişen bir şey var mı? Sanmıyorum çünkü daha bir kaç gün önce yine maden kazası yaşandı.

Bu konuya gelince, kim kimin kucağında belli değil, şahsım adına konuşacak olursam umrumda da değil. Gelirim makaramı yaparım ama bu camia ile ilgili fikrim sabit, belki bir iki istisna dışında tamamen kokuşmuş bir camia. Bunu bir iki hafta önce Sıla - Kural olayında da yazdım, bugün de yazıyorum, yarın da yazacağım. Kendi aralarında birbirlerini övmeleri bile yalan dolan. Yaşadıkları, gündem oldukları bir çok olayın da danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt