Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar Görüşmesi


Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiAcun sırf fenerlileri götürür şimdi panamaya

Aziz Maa Nihat Şekip Nedim

MA Erbil,Ercan Saatçi,Ahmet çakar la

Survıvermuazzam olur hani

:)

aç susuz şikesiz

:)
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar Görüşmesiulan birde ulu orta konuşuyorlar. yüzsüzlügü görüyormusunuz. şrfsiz MAA LAR NAPSIN DAHA KÜMÜ DÜŞÜRMEDİ. İNŞALLAH BU YAPTIKLARIN Bİ YERİNDEN CIKAR.
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar Görüşmesifener şike yaptı yapmadı o ayrı bişey ama koskoca tff başkanın bu tür olaylara karışması başlı başına bir şike
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar Görüşmesibu iki gereksizden başka ne beklenir ki ??!! şike zirvesi :(Tam f7enevbahçe futbol tarihine yakışır bir sorunun çözümü(!!) için buluşmuşlar...
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiGerçekse bu olay maa'ın geldiği günden beri çizgisini bozmadığının göstergesi.
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiAcun : "Madem lige renk getirmek istiyorsunuz SMS'le şampiyon belirleyelim"

:asd:
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar Görüşmesiadaletin düzenli olarak işlediği bir ülkede olsak hem acun hem maa ceza alır

siz kimsiniz kardeşim ? kurallar ortada şike yapan düşer

sizin babanızın hanı mı lan tff ? kuralları uygulamakla görevlisin adi insan feneri korumakla değil

dediğim gibi adil bir ülke olsa şu dakika itibariyle maa görevden alınır

serhat uluerene de kardeşim bunu ispatla denir

ıspatlanırsa zaten acun ılıcalıda ceza alır maa da hemde çeteye üye olmaktan

bu yapılan apaaçık görevi kötüye kullanıp feneri kurtarma girişimidir

açıkçası yetkli biri olsan tff yi şuan mahkemeye veririm şikeye yardım ve yataklık yapmaktan
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiAcun kim ya..?? Kim oluyorki o..??Acun gibi insanlar zaaten ancak Türkiyede adam yerine koyulur.. Ne lan bu..?? Dünyanin baska ülkelerinden yarismalari taklit ediyor kendine prim sagliyor..
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiAcun Ilıcalı

Ahmet Çakar

Mehmet Ali Erbil

Selçuk Yula

Lube Ayar

Rıdvan Dilmen

Gürcan BilgiçŞu adamları toplayıp (sporda şiddeti önleme yasaı gereği editlendi).
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiAcun yaptığı programları izleme ve izletme...............
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiSerhat Ulueren : Acun Ilıcalı, Mehmet Ali Aydınlar'ı sorguya çekti

[video=youtube;Eytx20sGVTc]https://www.youtube.com/watch?v=Eytx20sGVTc[/video]
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiYa bu adamları yada bizi 2 lige düşürsünler şikecilerle oynamak zorunda değiliz.
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiUEFA ya gerekli tepkiyi koyup istediğimiz kararı aldırdık ama Türkiyedeki Şikecilere birlik olup gerekli cezaları verdiremedik. Temiz futbol sloganıyla bir organizasyon yapmak için artık geç. Lig başladı. Şikeciler ligde, medyada ve en önemlisi TFF nin başında. Bu saatten sonra şikecileri ligden düşüremezler zira lig tescil edilemez. Önümüzdeki sezon içinde geçerli bu çünkü çıktılar ve 1 maçta oynadılar. Gözümüzün içine baka baka Play-Off denilen bir saçmalığı lige soktular. Bu bile şikecilerin eksi puanla başlaması ihtimaline karşı alınmış bir karardı. Şimdi, bırakın küme düşmeyi eksi puan bile almadan devam ettiler yollarına. MAA, İlhan Cavcav, Yıldırım Demirören gereğini yaptı. Bizede temiz 8.likle övünmek kaldı. Galatasaray düşmanlarına gün doğdu nasılsa pis değiliz atılan çamurlar üzerimizde kolay leke yapar.
 
Cevap: Acun Ilıcalı ve Mehmet Ali Aydınlar GörüşmesiEmin ol söz konusu olan Galatasaray olsaydı çoktan 3. lige - 30 puanla gönderilmiştik. Şikecilerse nerdeyse mağdur oldular. Şike yaptıkları için bir plaket verilmediği kaldı. Adamlar Şike Şike şampiyonuz diye pankart açacak kadar şikeye sahip çıkabiliyorlar. Şike tikleri Türk futboludur, Federayondur federasyon başkanlık makamı, MHK ve Türk spor medyasıdır.Ya bu adamları yada bizi 2 lige düşürsünler şikecilerle oynamak zorunda değiliz.
 
Üst Alt