Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Cevap: Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Bu 1 trilyon ödül futbolculara mı verilecek.Zaten zengin değil mi bu adamlar daha da zenginleşmelerini sağlamak neden.Ayrıca statü de çok saçma gibi gözüküyor.Turnuvanın süresini uzatmak için iyice saçma bir statü yapmışlar.

su tanju dan cok gicik aliyorum ya sokakta gorsem dalarim vallah oyle antipatik geliyor bana artist

"Şey "kadar alanda , Mustafa Doğan'ı izlemek ve Erman'ın sesini duymak gerçekten çok zekice bir fikir , Kaan Dobra'yı takıma almak ise her halde en zekice fikirdi.

Pierre ve Sergen gibi futbol dehalarını tekrarlıyorum "kadar " yerde izlemek her ne kadar heyecan verici olsada ; Bizim halı saha maçlarından bir farkını göremedim şu ana kadar.

Erman tam şovmen.Bide Oktayın Piere e bilerek top atması falan çok yapmacık geldi bana

"Şey "kadar alanda , Mustafa Doğan'ı izlemek ve Erman'ın sesini duymak gerçekten çok zekice bir fikir , Kaan Dobra'yı takıma almak ise her halde en zekice fikirdi.

Pierre ve Sergen gibi futbol dehalarını tekrarlıyorum "kadar " yerde izlemek her ne kadar heyecan verici olsada ; Bizim halı saha maçlarından bir farkını göremedim şu ana kadar.

Adamlar o kadarcık sahada 30 dakikada yoruluyorlar zaten,bu adamları koca sahada maç yaptırmaya zorlamak daha zekice bir fikir olurdu sanırım.

Devler Ligi ( Show Tv)

Az önce Pierre'in takımı Sergen'in takımı 7-4 yendi.

Şimdi Tanju ve Ergünlü takım Bolicin takıma karşı:)

Haydi Kral ve Kemik adam diyoruz.

Ben begendım.Bu arada Sergen'de oynadıgı halınden bır farkını gormedım.Gobek aynı gobek.:D

Adamlar o kadarcık sahada 30 dakikada yoruluyorlar zaten,bu adamları koca sahada maç yaptırmaya zorlamak daha zekice bir fikir olurdu sanırım.

Kimsenin zorla bu olaya katıldığını,katılacağını sanmıyorum Ki ; Biraz daha büyük saha olabilirdi kanımca.

Görüntü açısından hiç hoş durmuyor

Kimsenin zorla bu olaya katıldığını,katılacağını sanmıyorum Ki ; Biraz daha büyük saha olabilirdi kanımca.

Görüntü açısından hiç hoş durmuyor

Olayın sağlık boyutu var Fatih,kimsenin kimseyi zorladığı yok ama sırf görüntü açısından hoş değil diye bu adamları kalp krizi geçirmek durumunda bırakamazsın. :D

Olayın sağlık boyutu var Fatih,kimsenin kimseyi zorladığı yok ama sırf görüntü açısından hoş değil diye bu adamları kalp krizi geçirmek durumunda bırakamazsın. :D

Orası öylede :D

Sonuçta TV'desin sırf Pierre 2 tane çakacak diye , Sergen ince görüp ara pas atacak diye gözlerime tecavüz ettirmem :eek:

Diyeceksin ki "Zorla mı izlettiriyorlar ?"

Yok zorla izlettirmiyorlarda ; Ajda Pekkan'lı İbo Show'u mu izleyeyim ? :eek:

Mert korkmaz eskıden boyle vuruyormuydu ya. Bülent Kaptandan daha teknıkmıydı yoksa

Üst Alt