Ada'dan oyuncu almalıyız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ada'dan oyuncu almalıyız

Bu bir Emir SATRIANI teorisidir.

Her transfer döneminde aynı yerlere gidiyoruz, yada bir oyuncuda aylar boyu odaklanıyoruz, taraftar kulüp basın vs. sonundada 20 oyuncu transfer konusu oluyorsa, 2 3 tanesini transfer ediyoruz, belki 1 tanesi fark yaratıyor oran açısından konuşursak. Fakat çerçeve hep aynı...

OYSAAAA....

İngiltere ve İskoçyada okadar iyi oyuncular varki... Premier'de, Championship'te, hatta bi altı, League One'da. ve İskoç liginde...

Ada futbolcusu - iyidir. Ve bizim yönelmemiz gereken bölge orası. bencae.

Beğendiğim izlediğim bir suru oyuncu var, fakat simdi isim vermeyeceğim. Sadece bir bakıs acısı yaratmak niyetim.

Galatasaray İngiliz yada İskoç oyunculara yönelmeli. NET.

Cevap: Ada'dan oyuncu almalıyız

çok dogru çokta lazım ama adamlar adadan dışarı çıkmak istemiyorlar .. yapıcak birşey yok ..

Fransa ligi de olabilir.Zaten Fransa'da kendini ispatlamış oyuncular EPL'ye transfer olur,orası da fizik kalitesinin üst düzey olduğu bir yer zaten siyahi arkadaşlarımız almış başını gidiyor.

ingiliz gelmez açık ve net. türkiyeye gelen kaç ingiliz futbolcu var iki elin parmağını geçmez. ama epl ve ligue1de oynamış futbolcular almamız kesin. ama ingilizler gelmez.

Bize şu ana kadar Ada'dan gelip başarılı olmuş oyuncu var mı? Ben hatırlamıyorum.

Balkanlar ve G.Amerika'ya yönelinmeli.

gunun esprisini yapalim

john-locke.jpg

Ordan gelsin burdan gelsini yok bence.Her şey gelen oyuncuya bağlı geldiği yere değil

Bize şu ana kadar Ada'dan gelip başarılı olmuş oyuncu var mı? Ben hatırlamıyorum.

Balkanlar ve G.Amerika'ya yönelinmeli.

Neill geldiğinde Ferdinand etkisi yapmıştı hatırlamak gerek. Elmander iyi gidiyo ben beğenmesem bile. Nonda ya da Kewell gibi çok bittiği belli oyuncuları almazsan bu ligde her türlü fark yaratır. Ki onlarda çok başarısız sayılmaz.

İngiliz zor gelir de İngiltere'de oynayan diyelim biz ona.

Burada fizik olarak üst düzey denilen Tuncay orada vasat kaldı.

Çok üst düzey bir lig zaten formda oyuncuları alamayız ama düşüştekiler bile bizim ligin kalitesinin üstünde oluyor tabii ki.

Düşünün, Baros, kiralanıp duruyordu, Nonda idare ediyordu, Elmander iyiydi ama süper olmadı hiç bir zaman, Kewell bitmiş deniyordu, Neill var sonra vs vs.

Bunların hepsi burada fark yarattı.

Neill geldiğinde Ferdinand etkisi yapmıştı hatırlamak gerek. Elmander iyi gidiyo ben beğenmesem bile. Nonda ya da Kewell gibi çok bittiği belli oyuncuları almazsan bu ligde her türlü fark yaratır. Ki onlarda çok başarısız sayılmaz.

Neill'in neresi iyiydi? Gitti kurtulduk.

Ingiltere ve Fransa liginde oynayan oyuncular tam bize göre bence. Bizim lig daha çok fizik ile oynanıyor, sert futbol oynanıyor bazı kazmalardan dolayı. Herkezin de bildiği gibi İngiltere liginde de çok sert futbol oynanır, herkezin kondisyonu müthiş olur. Fransa liginde ise oyuncular bir başka zaten, bir çoğu zenci olduğu için çok kuvetli oluyorlar.

Yani haklısın abi, Ada'dan oyuncular bence de bizde iş yapar.

Bu arada ISPANYOL oyunculara kesnlikle HAYIR.

Üst Alt