Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!"

Cevap: Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!"

32 yaşındaki Forlan'dan daha iyisini kesinlikle getirebilirsin. Bonservisini bilmiyorum ama 10 milyon € civarında olur. Maaşı da 3 milyon € falan olur diye tahmin ediyorum. Bize ilk yılındaki maliyeti 7 milyon € (5,5 milyon € bonservis + 1,5 milyon € maaş) olan Baros gibi, Forlan'dan 3-4 yaş küçük ve Forlan'dan daha iyi olan bir isim bulabilirler.

Forlandan iyisi kim ayiptir sormasi

Anlaşabilirler, Beşiktaş'ın son yaptığı transferlerden sonra bunu normal karşılarım lakin Forlan Dünya Kupası'nda çok etkili olduktan sonra geri dönüşünde çok büyük bir formsuzluk yaşadı ve bu formsuzluk devam ediyor.Ellerinde patlayabilir.

Ben Demirören'in yaptığı bir çok hareket ve söylemden sonra Beşiktaş'lı arkadaşlar adına üzülüyordum. Fakat ilerleyen zamanlarda gördüm ki, alınacak bir kaç yıldız zannedilen oyuncu, taraftarın bütün tepkisini bırakın geri çevirmeyi, destek verir hale getirdi. Şimdi de diyorum ki, Beşiktaş taraftarına herşey müstahak.

Forlan'a gelince gelsin O da gelsin. Beşiktaş liderin 20 küsur puan gerisindeymiş, taraftar için bu hiç önemli değil. Gerçekten önemli değil.

Forlan : Tayfur Hoca ile çalışmak için can atıyorum. Toraman iyi bir kaptan ama beni en çok heyecanlandıran isim Ekrem oldu.

Beşiktaş kötü mü oynuyor ? Hayır. Beşiktaşlı oyuncular ; koşmuyor, çalışmıyor mu ? Hayır. Beşiktaşın mevcut sorunu bana kalırsa transfer edilen oyuncuların kariyerleri, karakterleri değil, transferlerin mevkileri. Bir takımda 6 tane sağ açık olur da, hiç mi bek olmaz yahu ?

Serhat hakikaten polemik olsun diye demiyorum, tamamiyle meraktan. Say bi allasen

Çamur atanlara söyleyecek söz bulamıyorum,

Guti transferine dönmesin yeterki :eek:

Serhat hakikaten polemik olsun diye demiyorum, tamamiyle meraktan. Say bi allasen

Ama sonra biz rezil oluruz
confusedshrug.gif

Niang alex bunlar çokmu genç ama feneri sırtlıyorlar forlan oynamak isterse çok gol atar

Bu sene performansı baya düştü 32 yaşına girecek ama yinede çok iyi bir oyucu tabiki hala gollerine devam ediyor bu adam daha 2 sene önce ispanyada 33 maçta 32 gol attı geçen sene geçen sene 60 küsür maçta 35 gol attı bu senede 30 maçta 10 gol diye hatırlıyorum tam bir golcü her 2 ayağınıda iyi kullanır ama türkiyede ne kadar etkili olur bilemem 10 milyon euro bonservis rakamları geçiyor 31 yaşındaki adam 10 milyon euro vermek saçmalık olur

Saymaya başladım, 1 dakika geçmeden 15 isim çıktı ortaya. Hiç cevap vermemek en iyisi diye düşündüm. Saysaydım eğer, rezil olacaktın. Sadece 1 takımdan Forlan'dan iyi ve daha az maliyetli 2 isim çıkıyor bazen. Senin iyiliğin için saymıyorum.

say kardeş ben mazohistim. rezil olmayı seviyorum :)

Besiktas nayapmaya calisiyor beyler ?

2 sene top oynamayan Q7

33 Yasinda Guti

30 Yasinda Simao

Icraati olmayan (bobo'dan iyi olmayan) Almeida

32 Yasinda Forlan

:( Isimleri kiskanmiyorum degil ama bizim yeni yönetimde böyle birsey yapmaz INSALLAH...

Yildizlarla biryere varilmayacagini zaten gördük

Üst Alt