Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!"

Beşiktaş'ın anlaştığını duyurulan Forlan olayını Serdal Adalı teyit etti. Resmi sitenin yalanladığı ve ilgilenilmediği ifade edilen Forlan için Adalı'nın yaptığı açıklama ise soru işaretleri uyandırdı.

Beşiktaş futbol komitesi başkanı “A.Madrid ile bonservisi için anlaştık. Şu anda futbolcuyu iknaya çalışıyoruz. Orada yıllık 4.5 milyon Euro alıyor. Pazarlıklarımız sürüyor” dedi.

Daha önce resmi site aracılığıyla Forlan haberlerini yalanlayan Beşiktaş'ta Serdar Adalı'nın yaptığı açıklamalar kafaları karıştırdı.

‘DENGELERİ BOZMAYACAĞIZ'

Kara Kartal'da Diego Forlan heyecanı yaşanıyor. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, Simao transferi nedeniyle iyi ilişkiler içerisinde oldukları Atletico Madrid ile söz kestiklerini açıkladı. Adalı, “Forlan'la ilgilendiğimiz doğru ve kulübüyle bonservisi konusunda anlaşma sağladık. Şu anda tek sorun orada aldığı yıllık ücret. 4.5 milyon Euro'ya yakın ücret alıyor. O kadar fazla vermemiz mümkün değil. Takım içindeki dengeleri bozamayız” dedi.

BİR GARİP YALANLAMA

Gerek Atletico Madrid'de gerekse Uruguay Milli Takımı'nda harika bir performans sergileyen Forlan transferinde yönetim çok yönlü düşünüyor. Transferin olması halinde forma satışından önemli bir gelir bekleyen Siyah-Beyazlılar, Forlan'ın ayrıca eski takım arkadaşı Simao ile çok iyi bir ikili oluşturacağını düşünüyor. Olayın perde arkası böyle ama yönetim dün ilginç bir yalanlamada bulundu. Yönetici Serdal Adalı, Forlan için “Evet doğru” derken resmi sitede “Forlan ile ilgilenmediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız” denildi.

Sporx.com

Cevap: Adalı: "Evet anlaştık!" Resmi site: "Yalan!"

Dün resmi sitede verilen haber tamamı ile gerçek dışı ve maksatlıdır.

32 yaşındaki bir oyuncuya bonservis ödenmez. Maaş olarak da 4,5 milyon €'u geçtim, 2-3 milyon € bile verilmez. İyi ki Demirören bizim başkan değil.

Diego Forlán - Vikipedi

Sağ tarafta, kariyeri ; oynadığı takımlar, attığı gol sayıları falan var, Bir bakın öyle konuşun.

Baktım ama fikrim değişmedi. 32 yaşındaki bir oyuncuya böyle büyük bir yatırım yapılmaz. Son dakika transferi de değil bu. Önlerinde çok fazla seçenek var. Forlan'ı 10. sıraya falan koymaları gerekir.

Baktım ama fikrim değişmedi. 32 yaşındaki bir oyuncuya böyle büyük bir yatırım yapılmaz. Son dakika transferi de değil bu. Önlerinde çok fazla seçenek var. Forlan'ı 10. sıraya falan koymaları gerekir.

Bencede şu Cenk Tosunun antepe verdiğinden fazla ne verecekki tamam harika bir yıldız çok iyi ama yaşı ve alacağı para bonservisi vs vs değer mi?

Yatırım falan değil ki bu. Forlan'ın forma gelirleri, adına çıkacak ürünlerle bile bu paranın ciddi bir kısmı karşılanır.

Keza bu adama verilecek paraya, Forlan'dan daha iyisini getiremezsin. Muhtemelen 3 katı fiyata da getiremezsin. Kimi getireceksin ki ?

Kendisi değil kariyeri 25 gol atar. Quaresma, Simao ve Guti'nin kariyerleri gibi aynı. ;) Anlam veremiyorum şu kariyer takıntısına Türk insanındaki. Adam 33 yaşına girecek seneye, kariyerinden kime ne? Bugüne bakın.

Forlan Forlandır diyenlerde çok olur , ben o yaştaki adama o parayı vermem diyenlerde...

Ben o yaştaki adama o parayı vermem diyenlerdenim , bi Forlan yaratmak daha zor ama daha kazançlı olur...

Kendisi değil kariyeri 25 gol atar. Quaresma, Simao ve Guti'nin kariyerleri gibi aynı. ;) Anlam veremiyorum şu kariyer takıntısına Türk insanındaki. Adam 33 yaşına girecek seneye, kariyerinden kime ne? Bugüne bakın.

Forlan bugün değil 3 yıl sonrada 25 gol atar.

Ondan daha ucuza gelecek ve daha genç halde 25 gol atacak bir insan evladı yok mu şu ligde ? Var tabi. Mesele bulmakta

Yıldırım Demirören şuan bilgisayar başında oturmuş sizin fikirlerinizi inceliyor dostlar,özellikle Serhat'ın son sözünü merakla beklemekte,ona göre hareket edecekler

Yıldırım Demirören şuan bilgisayar başında oturmuş sizin fikirlerinizi inceliyor dostlar,özellikle Serhat'ın son sözünü merakla beklemekte,ona göre hareket edecekler

Kendi fikrimize sölemiyiceksek bizim burada işimiz ne aga , burada bildiklerimizi ve göruşerimizi paylaşık zaman geçiriyoruz işte :)

Yatırım falan değil ki bu. Forlan'ın forma gelirleri, adına çıkacak ürünlerle bile bu paranın ciddi bir kısmı karşılanır.

Keza bu adama verilecek paraya, Forlan'dan daha iyisini getiremezsin. Muhtemelen 3 katı fiyata da getiremezsin. Kimi getireceksin ki ?

32 yaşındaki Forlan'dan daha iyisini kesinlikle getirebilirsin. Bonservisini bilmiyorum ama 10 milyon € civarında olur. Maaşı da 3 milyon € falan olur diye tahmin ediyorum. Bize ilk yılındaki maliyeti 7 milyon € (5,5 milyon € bonservis + 1,5 milyon € maaş) olan Baros gibi, Forlan'dan 3-4 yaş küçük ve Forlan'dan daha iyi olan bir isim bulabilirler.

Üst Alt