"Adamlar" Kadro Dışı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Adamlar" Kadro Dışı!

Forum karıştırmak gibi bir niyetim neden olsun ki?Burası özgür bir platform,herkes aynı doğrultuda düşünürse,nasıl beyin fırtınası olabilir ki?

Sen düşünceni beyan edersin,ben düşüncemi beyan ederim.

Sorunu taa oyunculara indirgemek,kolaycılığa ve gerçek suçluları görememeye kaçmaktır.

Demirören yönetimi ülkede futbolu bitirdi.

Kurduğu teknik kadro futbolu bitirdi.

Ama ön plana hep oyuncular atıldı.Onlar kurban edildi.

Asıl hedefe gitmek,o şeref yoksunlarını koltuklarından etmek lazım gelir.

Bak tudorun takımına,puan kaybettiğinde takmayan varmı?Disiplini bozabilen varmı?

Ciğerini söker adamın.

Konu tamamiyle bu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Böyle karaktersiz adamları savunman zaten olayı özetliyor. Gurur duyarsınız zaten.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

1 üstteki mesajımda doğru mesajı alacağını düşünüyorum.

Alay ettiğini düşünmüyorum ben.O tebessüm çaresizliğin dibe vuruşun sinirin gülümsemesi.Bence.

Ardanin vukuatlari 1-2 ile kalmiyor . Ardaya emreden cok tepki varsa demek ki adam limitleri kirmis gecmis

bugun emreden gs taraftari nefret eder ama neyini takdir eder sadece, onca pisligine ragmen adamin is ahlaki var , hangi takima gitse oynuyor ve sonuna kadar oynuyor

arda gs de ne haldeydi giderken , barcelonada ne halde milli takimda ne halde

dusunun , emrenin statlarda aldigi tepkiyi sifirladi varligiyla

Aksine her zaman oyuncular "en kolay" yirtan tayfa .. td ler gonderilir , secimle yonetimler degisir ,
mikrofonlar onlara uzatilir

ama ardaya ne oluyor selcuka ne oluyor , hic bir sey , her tepki bosa gidiyor , biri gs den oteki barcelonadan keseyi doldurmaya devam ediyor

en yaptigi cezasiz yaptirimsiz kalan tayfa futbolculardir

ve bu yuzden de en cok onlarin tepelerine binilmelidir

Arkadaş,benim mesajım net.

Kadroya alınan formsuz topçuya değil,ALANA bakacaksın.

Adam formsuz,şuanda kapasitesi bu.Adı hıdır elinden geleni bu adamın.

ALANA bakacaksın.

Bi arkadaş da selçuk yazmış.

Yahu arkadaş,o adam yıllar önce Galatasaray'a değil,fenere gitse, 4.yıldızı onlar takacaktı.

Vefa borcu ödeyelim demiyoruz biz şuanda.Düzgünce yollar ayrılsın.Galatasarayın şampiyonluklarında ciddi rol almış adama hakaret etmek,yerden yere vurmak bize yakışmaz.

Yollar düzgünce ayrılsın.Konu tamamiyle bu.

Arkadaş,benim mesajım net.

Kadroya alınan formsuz topçuya değil,ALANA bakacaksın.

Adam formsuz,şuanda kapasitesi bu.Adı hıdır elinden geleni bu adamın.

ALANA bakacaksın.

Iyi oynasin o zaman bu tepkiyi gormesin . Ben sonucla ilgileniyorum

ciksin izlandayi yensinler olsun bitsin . Yenemezsen elestirilirsin , elestirinin dozu da biraktigin mirasa gore siddetli olur

topal ardadan daha zararliydi , ne tepki gordu hic , neden ?

sorunun cevabi burada

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bi arkadaş da selçuk yazmış.

Yahu arkadaş,o adam yıllar önce Galatasaray'a değil,fenere gitse, 4.yıldızı onlar takacaktı.

Vefa borcu ödeyelim demiyoruz biz şuanda.Düzgünce yollar ayrılsın.Galatasarayın şampiyonluklarında ciddi rol almış adama hakaret etmek,yerden yere vurmak bize yakışmaz.

Yollar düzgünce ayrılsın.Konu tamamiyle bu.

Yollarin duzgunce ayrilmasi adama tum alacagini vermek mi

e aksi yontemi de kendisi kabul etmiyor

nasil ayiracaksin ?

Iyi oynasin o zaman bu tepkiyi gormesin . Ben sonucla ilgileniyorum

ciksin izlandayi yensinler olsun bitsin . Yenemezsen elestirilirsin , elestirinin dozu da biraktigin mirasa gore siddetli olur

topal ardadan daha zararliydi , ne tepki gordu hic , neden ?

sorunun cevabi burada

Futbol oynayanlar iyi bilir.Maç eksiği diye birşey vardır.Ardanın maç eksiği had safhada bu aralar.

Dün izlanda çakı gibiydi sahada.Resmen sildiler kendi evimizde bizi.

ısıran koparan tehdit eden formda futbolcu sayımız,sahada yok denecek kadar azdı.

Serdar ve Cengiz'in kadroya alınmaması,Nuri'nin kenarda oturtulması resmen faciaydı.

Doğru analiz ve yaraya doğru merhem gerekiyor.

Arda şuanda formsuz mu?evet formsuz.Almayacaksın o zaman kadroya kardeşim.Topal da keza öyle.

Onun için,ALANA bakacaksın diyorum.

Profesyonel futbolda herkes sahaya iyi oynamak için çıkar.Ama formsuzsa bunu dünkü gibi başaramaz.

Tolga Ciğerci denen adam.Geçen yıl benden yediği zılgıt nereye vardı.Şimdi çalıştı,skor da üretmeye başladı.Sesimizi çıkarıyormuyuz adama.Asla.

Yollarin duzgunce ayrilmasi adama tum alacagini vermek mi

e aksi yontemi de kendisi kabul etmiyor

nasil ayiracaksin ?

Kıymetli kardeşim.Profesyonel hayatta sözleşmeler bunun için yapılır.Sen adama bu sözleşmeyi imzalattıysan,parasını eşşek gibi ödemek zorundasın.

Ödemeyeceksen,neden sözleşme yaptın derler adama?

Selçuk sözleşmesinde de sorgulanması gereken Ünal Aysal'dır.Yaşı ilerledikçe maaşı artan bi Selçuk İnan gördüm ben futbol hayatında.Bu da aysalın başarısıdır.

1 şirkette işe başlıyosun.

Müdür sana ayrılma tazminatı olarak 100 bin TL imzalatıyor.Sonra anlaşamıyorsunuz.Seninle yolları ayırmak istiyor.Ve sana ayrılma tazminatı olarak 10 bin TL teklif ediyor.

Kabul edermisin?

Etmem. Ben zaten selcuk yaptiginda haksiz demedim ki

ama sen yapilan elestiriye haksiz dedigin icin bu konu acildi

selcuk da , selcuk u yerden yere vuranlar da hakli

Etmem. Ben zaten selcuk yaptiginda haksiz demedim ki

ama sen yapilan elestiriye haksiz dedigin icin bu konu acildi

selcuk da , selcuk u yerden yere vuranlar da hakli

Selçuk konusu ayrıca tartışılır.Tabiki oyuncu eleştirilebilir.Benim bahsettiğim hassas nüans şu.Eleştiri seviyesi belli bir çizgide olmalıdır.

İzlandalı futbolcu ne dedi maçtan önce?Türkler,oyuncuları ile çok uğraşıyor.İşimiz çok kolay bizim.

Hele sosyal medya çıktıktan,oyunculara ulaşmak bu kadar kolay olduktan sonra,kötü bir performansta,oyuncu sosyalden yediği küfürler sonrasında tekrar form tutması,moral kazanması,adapte olması çok daha zor ve uzun bir süreç oluyor.

Aslında ben eleştiriye haksız demedim.Bu faciaya asıl neden olanların arka planda kalmamaları gerektiğini belirttim.

Sahada icraati yapandir esas olan . Arda hic bir icraat yapmadigi halde bir ton paye aliyor ve sanki bir haltmis gibi bu ovguyu almasi eli kolu bagli vatandasi gerdikce de bu sorunlar olusuyor

ideali alinmamasi buna katiliyorum ama bu dunku macla ilgil degil , euro da ne oldu ? Ozellikle ispanya ve hirvat maclari

orada antrenman eksigi vs de yoktu . Bir birikimdir bunun sebebi

Sahada icraati yapandir esas olan . Arda hic bir icraat yapmadigi halde bir ton paye aliyor ve sanki bir haltmis gibi bu ovguyu almasi eli kolu bagli vatandasi gerdikce de bu sorunlar olusuyor

ideali alinmamasi buna katiliyorum ama bu dunku macla ilgil degil , euro da ne oldu ? Ozellikle ispanya ve hirvat maclari

orada antrenman eksigi vs de yoktu . Bir birikimdir bunun sebebi

Arda'nın Psikal mental sorunlar yaşadığı ortada.Barça'da gözden çıkarıldı artık.

Kendine kulüp arıyor.Bize gelmeye çalıştı.Ona da taraftar müsaade etmedi haliyle.Yetenekleri de sürekli geriye gidiyor.

Kendisi bir çıkmaza girdi gibi bu aralar.Kafası bu kadar bulanıkken,kadroya almak, Alzheimer lucescu'nun bariz hatasıdır.

Hakkaten dünkü maç,yazık oldu..Olan Türk milletine oldu.

Dunku maci bence ideal kadro secimi ile de kazanmamiz zordu , izlanda bekledigimden cok daha yol katetmis

konudaki esas sorun , avci , bir cok oyuncu , gecmiste federasyonlar , hatta dokunulmaz denen terim dahi bedel odedi

arda bedel odemiyor , insanlarin ardaya yuklenmesindeki sebep bu , yaptiklarinin hic bir karsiligini gormuyor

Dunku maci bence ideal kadro secimi ile de kazanmamiz zordu , izlanda bekledigimden cok daha yol katetmis

konudaki esas sorun , avci , bir cok oyuncu , gecmiste federasyonlar , hatta dokunulmaz denen terim dahi bedel odedi

arda bedel odemiyor , insanlarin ardaya yuklenmesindeki sebep bu , yaptiklarinin hic bir karsiligini gormuyor

Dünkü kadroya,başarıya aç genç dinamik oyuncular gerekiyordu.Sahada İzlanda'yı tehdit eden kreatif bir oyuncumuz olmayınca,İzlanda da geldikçe geldi.

Kadro seçimi komple hataydı.Ha,daha dinamik genç bir kadroyla çıksaydık,o zaman kazanabilirmiydik,o da tartışılırdı.Çünkü İzlanda dün çok çok iyi hazırlanmıştı.

Eskilerden kurtulup,bir sonraki turnuvaya doğru yönetim,doğru teknik ekip ve doğru jenerasyon ile hazırlanmak icap eder.

Bu gökhan gönüllü canerli topallı selçuklu ardalı emreli jenerasyon artık miadını doldurdu.

Galatasaray'daki temizliğin bir benzeri,bir sonraki turnuva yaklaşmadan milli takıma da uygulanmalı.

Buna kismen katiliyorum , diyelim ki miadini dolduran kadro ile cikildi

yen be kardesim , izlandayi yen , onu yenemiyorsan ukraynayi yen , bari ukraynayi iceride yen

yani yanlis kadro cikarildi diye bu adamlarin sahadaki gezinislerini aklamayalim surada artik

bir bolumu yetersizlik ise bu rezilligin , geri kalani da umursamazlik

kisaca vatan hainleri diyelim kapatalim konuyu

Buna kismen katiliyorum , diyelim ki miadini dolduran kadro ile cikildi

yen be kardesim , izlandayi yen , onu yenemiyorsan ukraynayi yen , bari ukraynayi iceride yen

yani yanlis kadro cikarildi diye bu adamlarin sahadaki gezinislerini aklamayalim surada artik

bir bolumu yetersizlik ise bu rezilligin , geri kalani da umursamazlik

kisaca vatan hainleri diyelim kapatalim konuyu

Eskiden olduğu gibi hadi oğlum hadi aslanım ile yeni nesil futbola karşı koyamıyosun artık.

Adamlar sistemli,blokları arası çok sıkı,duracakları yeri biliyorlar,eforları ortada.Fizik gücü olarak da seni sahada eziyorlar.

Haliyle hadi oğlum hadi aslanım,otomatikman devre dışı kalıyor :)

Üst Alt