Adana Demirspor: 0 - Livorno: 0 | Teşekkürler Livorno, Teşekkürler ADS | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adana Demirspor: 0 - Livorno: 0 | Teşekkürler Livorno, Teşekkürler ADS

Cevap: Sezon Açılışı: Adana Demirspor - Livorno

bunlar 8-10 tane gol yemek istiyor herhalde, livorno nerde adana demrspor nerde...

Adanademirsporlu taraftarlardan Çavbella tezahuratı yapmalarını bekliyoruz :eek:

Muhteşem ötesi bir haber bu.

Bende bir tane Mavi Şimşekler 'den resim koyayım .

Haha umarım gerçekleşir ve stad da olmak dileğiyle. :cool:

sswks2.jpg

Livornoyu sahada canlı görmek isterdim.

Daha doğrusu Livornolularla kol kola bi Ciao Bella söylemek isterdim.

Türkiye Turkcell Süper Ligi'nde görmek istediğim bir kaç "karakteri olan" takımdan birisidir Adana Demir Spor..

:wave:

Demirspor'u yaptığı bu ataktan dolayı tebrik etmek gerek.

Ama Livorno'dan fazla miktarda taraftar gelir mi ? Orasını kestirmek zor...

5 Ocak Stadı ise komple dolar...

Livorno ne alaka diyenler olabilir. Iki kulubun siyasi gorusu aynidir. Hazirlik maci yapilmasinin amaci da budur zaten. Galatasaray olarak biz de bu gorusu temsil edelim isterdim.

Livorno ne alaka diyenler olabilir. Iki kulubun siyasi gorusu aynidir. Hazirlik maci yapilmasinin amaci da budur zaten. Galatasaray olarak biz de bu gorusu temsil edelim isterdim.

Taraftar grubunun sitesi klasik Türk-Sağ sentezini içeren Türk bayrağı ve Cami sembolü ile süslü bir klüp için biraz fazla zor. :)

Ben AdanaspoR'luyum ama bu maça gideR Adanademirsporu desteklerim bakalım avrupa takımlarına karsı nasılız :DD::D

Her işide siyasete dökmeseniz olmaz dostlar :D

Yok arkadaş siyasete dönmesek diyosunda Livornonun çağrılması bile siyaset başlıbaşına zaten:D. GS iyiki böyle birşeye kalkışmaz ki zaten siyasi amaçla maç yapmaz ayıp olur taraftarına.Çünkü milyonluk taraftarı olan kulübün taraftar profilide binbir çeşittir.Küçük bi kulübün "demirspor" işçi takımı örneği gibi ise olur tabiki paşa paşa.Aslınca işçiyiz deyip livorno ilginç olmuş liverpool olsa daha manalı olurmuş tabi orasıda var.Bizim taraftarımızın ana profilide belli zaten livorno vs. çizgisinin tam zıttı.

keske maç italyada olsaymış o güzel taraftarı yakından tanıma sansımız olurdu

keske maç italyada olsaymış o güzel taraftarı yakından tanıma sansımız olurdu

Sen ADS 'nin taraftarını görmemişsin o zaman.

ADS 'ye olan sempatimi forumda daha önceleri de belirtmiştim. Stad ADS 'nin çoğu maçında olduğu gibi dolar yine. 2 tane aynı siyasi görüşe sahip takımın maç yapması güzel olmuş.

Üst Alt