Haber Adana Demirspor, Sneijder'i İstiyor

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör

Adana Demirspor, yeni yılın en büyük bombasını paylatmaya hazırlanıyor. Yılmaz Vural, Katar’dan ayrılmayan hazırlanan Wesley Sneijder’i aradı, “Seni takımımda çok istiyorum” dedi. Hollandalı yıldız, “2 gün süre istiyorum” cevabını verdi.

Sezon başında 20’nin üzerinde transfer yapan Adana Demirspor, devre arasında da büyük oynuyor. Yılmaz Vural yönetimindeki Güney ekibi, devre arasının tartışmasız en sansasyonel transfer girişimini yaptı: Wesley Sneijder. Real Madrid, İnter formaları giydikten sonra yıllarca Galatasaray’da oynayan, sonrasında soluğu Katar’da alan 34 yaşındaki maestro, Al Gharafa kulübünden ayrılmayı planlıyor.

Adana Demir’in hocası Yılmaz Vural ise Sneijder’i bizzat aradı ve ikna turlarına başladı. Sneijder ile görüşen kurt hoca, “Seni takımımda çok istiyorum. Buraya gel, kral ol. Taraftar seni baştacı yapar” dedi.

Hollandalı yıldızın ise, “Katar’dan ayrılmayı planlıyorum. 2 gün düşünmek için süre istiyorum” cevabını verdi. Şimdi gözler, Sneijder’in vereceği cevapta.

Fanatik/Ömer Necati Albayrak

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör
Adana Demir için büyük gün!

Sneijder, teknik direktör Yılmaz Vural’ın bizzat kendisine yaptığı teklife bugün yanıt verecek.

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Tek basina super lige cikarir

Akif Karabulut

Aslan Üye
bir de bu adamı bizim takıma isteyenler vardı ya futbolda dün yoktur bugün vardır nostaljik fantazileri bir kenara bırakmak lazım..

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Git İbiza’da mekanını işlet.İyice dibe vurma Şino emmi.

Emre Cevik

Aslan Üye
adana istiyor diye dibemi düstü anlamina geliyor, sneijder su an gs gelsin idda ediyorum, ligi sallar...

Erhan Karkucak

Tecrübeli Üye
adana istiyor diye dibemi düstü anlamina geliyor, sneijder su an gs gelsin idda ediyorum, ligi sallar...
Gerçekci olalım. Sneijder şuan koşarken ancak göbeğini sallayabilir. Onun dışında büyük bir etkisi olacağını zannetmiyorum.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Selçuk da çok farklı bir durumda değil. Birini göklere çıkarıp, diğerini yerin dibine sokacak değiliz.
Sen istediğin yere sok Selçuk denen kan emici, sülük yıllardır yatıyor Sneijder takımdan gittiğinde asist kralı olup gitti form geçici klas kalıcıdır gelse yine sallar ortalığı.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Sırf buradaki fırsatçı iki yüzlü taraftarımızın diline düşmesin diye gelmesin.

sent via GSC

Üst Alt