Adana Yeni Stadyum | 35.000

Berat Ulucan

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Güzel stadyum oluyor, inşaatı 36 yıl sürmese daha güzel olurdu ama olsun.​

Mustafa Akan

Tecrübeli Üye
Ne zaman açılacak çok merak ediyorum. Artık Adanamız için bu mevzu utanç verici bir hal almaya başladı.

Melih Sönmez

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
ilginç şeylere şahitlik edecektir bu stat.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Adana takımlarından birisi Süper Lige çıkabilse süreç çok hızlanır, şimdiye çoktan açılmış bile olurdu muhtemelen...

Koskoca Adana' nın Süper Ligde yılardır temsil edilemiyor olmasını büyük eksiklik olarak görüyorum; hatta zirve iddiası güdüyor olması lazım gelir o temsilcinin...

Sorsam; ADS ve Adanaspor taraftarları tek tek ülkenin en büyüklerinden sayarlar kendilerini; hani, biz niye göremiyoruz o büyüklükleri?!..

Şehir ve taraftar dinamiklerinin (Siyasi tutum vs) izin vermediğini biliyor-tahmin ediyor olmakla birlikte, düşünmeden edemiyorum;

Zamanında Konyaspor ile Konya İdman Yurdu; ilkinin ismi, ikincisinin rengi altında birleşmiş ve o sayede ligde kalıcı kimliğe bürünebilmişlerdi. Benzer bir oluşumu Adana için de elzem görüyorum. Belli ki bunlardan birisi lige çıkabilse bile yüksek hedefler güdemeyecek...

Eskilerde konuşulmuş, bir sonuç çıkmamıştı; keşke gerçekleşse...Ne dersiniz Adanalı arkadaşlar, mümkün müdür?!...

Refik Y. AKKÜLAH

Baba Gündüz
1 stad vardı hangisiydi o

bu stad dolmaz dedik de oralı bir renktaş forumdakilere ateş püskürmüştü

urfa stadı mıydı

Üst Alt