Adana Yeni Stadyum | 35.000 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adana takımlarından birisi Süper Lige çıkabilse süreç çok hızlanır, şimdiye çoktan açılmış bile olurdu muhtemelen...

Koskoca Adana' nın Süper Ligde yılardır temsil edilemiyor olmasını büyük eksiklik olarak görüyorum; hatta zirve iddiası güdüyor olması lazım gelir o temsilcinin...

Sorsam; ADS ve Adanaspor taraftarları tek tek ülkenin en büyüklerinden sayarlar kendilerini; hani, biz niye göremiyoruz o büyüklükleri?!..

Şehir ve taraftar dinamiklerinin (Siyasi tutum vs) izin vermediğini biliyor-tahmin ediyor olmakla birlikte, düşünmeden edemiyorum;

Zamanında Konyaspor ile Konya İdman Yurdu; ilkinin ismi, ikincisinin rengi altında birleşmiş ve o sayede ligde kalıcı kimliğe bürünebilmişlerdi. Benzer bir oluşumu Adana için de elzem görüyorum. Belli ki bunlardan birisi lige çıkabilse bile yüksek hedefler güdemeyecek...

Eskilerde konuşulmuş, bir sonuç çıkmamıştı; keşke gerçekleşse...Ne dersiniz Adanalı arkadaşlar, mümkün müdür?!...

Üst Alt