Adanaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adanaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

3-4-2-1 gene galiba
Muslera
Cavanda, Ahmet, Semih
Yasin, Selçuk, Josue, Linnes
Rodrigues<->Podolski
Eren Derdiyok

adam sabriyi ve şinoyu dejongu çizdi galiba direk.hayırlısı olsun. 2/1 oynamak için harika bir maç

Cok iyi bir 11... direk geldiginde bu 11 ile baslasaydi, bazi seyler bu sekilde gelismezdi kanimca... Yasin yerine bruma ile akar bu takim.

Ya ne cok takiliyorsunuz gercektenden 3 luye 4 luye... Top rakipteyken 5liye donuyoruz mesela ama asil dogru olan top rakipteyken 11 kisi defans yapip top bizdeyken 11 kisi ataga cikmak.. Benim icin pek onemli degil 3 lu 4 lu 5 li pek umrumda degil... Futbol oynayalim, buyuk takim gibi futbol oynayalim benim icin kafi,,,

Mac sonucunuda 3-0 diye tahmin ediyorum diyecegimde yinede essegimi saglam kaziga baglayip 3-1 deyim :D

Bu kadro ile 3-5-2 de oynatabilir 4-4-2 de.
TS maçında da Cavanda'yı stoperde kullanmıştı. Öncekilerin aksine, "Sneijder mutlaka kadroda olmalı, onun oynayabileceği sistemde oynanmalı" felsefesini yıkacak bir teknik direktör Tudor, bu yüzden kendisinden umutluyum.

Son düzenleme:
Her zaman en cok sneijder elestirisi yapanimdir ama sneijder bu takimda essek yukuyle para aliyorsa oynatilmalidir

adamin senelik ucretini mac sayisina boldugunde cikan rakami sen wc ye atiyorsun kenarda tutarak

sat bir sey demem , ama varken parasini oduyorken oynatmamak ne sacmaliktir ?

Adana ya karsi Josue-Selcuk ikilisi fazla siritmaz ama Basaksehir'e karsi bu ikiliyle zorlaniriz. Hos ki elimizde adam gibi orta saha yok zaten, kimi oynatsan sorun oluyor.

selcukun yerine de daha iyi bir oyuncumuz olsaydi kadroda gayet iyi bir onbir olurdu. demek oluyorki bazi oyuncular gidici veya hoca simdiden gösteriyor, sizi kadromda bu halinizle düsünmüyorum diye.

Üst Alt