Adem Büyük: "Abdullah Avcı'nın kimseye vurma hakkı yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük: "Abdullah Avcı'nın kimseye vurma hakkı yok"

1538425863166.png

Spor Toto Süper Lig'in 7'nci haftasında Medipol Başakşehir sahasında Evkur Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın devre arasında Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile bir tartışma yaşayan Adem Büyük maçın ardından yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı'nın kendisine vurduğunu söyleyen Adem Büyük, "Bu işlerin içerisinde olmak istemiyorum ama zorla çekiliyorum. Sayın Abdullah Avcı'nın kariyerine saygı duyuyorum ama bir rakip takım oyuncusuna, takım kaptanına hiçbir şekilde kimse vuramaz. Bu yaptığını onun vicdanına bırakıyorum. Soyunma odasına giderken Abdullah Avcı, bana bir şeyler söyledi. Ben de ona karşılık olarak bir şeyler söyledim. Sonra haddini aşarak ileri gitti. Kimsenin kimseye vurmaya hakkı yok. Ayrıca ben onun oyuncusu da değilim. Kenarda sürekli terbiyesizlik yapıyorlar diye bizi şikayet etti. Ancak asıl terbiyesizlik yapan kendisi. Tanıdığım muhabbetim olan bir adamdı, bu hareket ona yakışmadı. İttirme değil, sırtıma vurdu" ifadelerini kullandı.

DHA

Abdullah Avcı: "Adem Büyük benim muhatabım değil. Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Geçen sezon da yaptığı bir hareket var. Sonra gelip özür dilemişti. Özür dilemeye devam etsin."

1538425888175.png

Her mac saha kenarinda sacma sapan isler yapiyor tahrik ediyor,skor eger lehine olursa aradan siyriliyor Bunu daha önce cok yapti Abdullah avci

Bize kaybettigi mactan sonra yaptigi aciklamalarla teknik heyetimize satasarak nasil bir karaktere sahip oldugunu gösterdi

Adem pek menem bir goruntuye sahip olmasa da , basaksehir maclarina gittigimde avci yi dikkatle izlerdim , asiri derecede kenardan hakeme , rakibe tahrigi var

2d848a47eed2aa0a2971efdf07753fb1.gif

Üst Alt