Adem Büyük: "Ben buraya savaşmaya, kupalar kaldırmaya geldim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük: "Ben buraya savaşmaya, kupalar kaldırmaya geldim!"

EQWk6kwWAAArw5W

Adem Büyük: "Bu galibiyetin önemi çok büyük. Kayıpsız geçmemiz gerekiyor bu tip maçları. Hedeflerimiz olduğu için duygusallığa yer yok sahada. Ben buraya savaşmaya, kupalar kaldırmaya geldim. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiası."

"Ne olursa olsun çalışmayı bırakmamam gerektiğini biliyorum. Burada çok önemli ve iyi bir arkadaş ortamı var. Arkadaşlarıma teşekkür ederim. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Taraftarımıza da ayrıca teşekkür ederim, umarım kazanmaya devam edeceğiz."

De Marke

Adem Büyük: "Bu galibiyetin önemi çok büyük. Kayıpsız geçmemiz gerekiyor bu tip maçları. Hedeflerimiz olduğu için duygusallığa yer yok sahada. Ben buraya savaşmaya, kupalar kaldırmaya geldim. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiası."

"Ne olursa olsun çalışmayı bırakmamam gerektiğini biliyorum. Burada çok önemli ve iyi bir arkadaş ortamı var. Arkadaşlarıma teşekkür ederim. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Taraftarımıza da ayrıca teşekkür ederim, umarım kazanmaya devam edeceğiz."

De Marke
Adem adamsınnnn.

Hic kimse boyle bir performans beklemiyordu. Tam ihtiyacimiz oldugu zamanda sahaya cikti ve takimda tek fit forvet olarak gorevini yapti ve yapmaya devam ediyor helal olsun.

Adama heal olsun vallahi. Bu tür etkili perfomans bekemiyordum acikcasi kenisinden hatta isyan etmistim alindi diye.
Kapak show Büyük ustadan

Üst Alt