Adem Büyük Galatasaray Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük Galatasaray Yolunda!

bu adamı kötüleyenler ligi fazla takip etmedi sanırım bu sezon. Sezonun en etkili oyuncularından biri Adem kendi bölgesinde birçok maçta farkını belli ediyor kasımpaşa'da. Tabi bize gelirse ne kadar faydalı olur bilemem ama 2M€ altı bir paraya anlaşabilsey temiz bir transfer olur ve takımada katkı sağlar diye düşünüyorum.

Zaten problem ucret ile ilgili ,yoksa bonservissiz ve dusuk ucretle gelecek bir adem buyuk e herhalde zaten bu forumda dahi karsi cikan olmaz , neden olsun ki ? gayet temiz topcu yani bence

insallah kaliteli iki santrafor alınırda 4-4-2 oynarız. biz 10 numara sisteminde basarılı olamıyoruz, cünkü fb gibi alex üzerine takım kurmadık. sneijder'i hic kullanamadık, ondan daha kral bir 10 numarada gelmez. dolayısıyla 4-2-3-1'de ısrar etmek yersiz.

balotelli-bony ile 4-4-2 diyorum.

ben özellikle saçlarını beğendim , şampiyonlar liginde büyük güç katacaktır.Başarılı bir hamle yönetimi kutluyorum.

Tudor genç dinamik, koşan bir takım yaratacağız diyor sonrasında 30'unda adam alıyoruz. Tutarsızlığa bakınız.

Ucuza falan da gelmez piyasası 3 milyonun üzerinde. Ederinden daha az fiyata oyuncu aldığımız görülmemiş.

Sivri dilli falan ama ben bu adamı çok samimi buluyorum. Diğerleri gibi bi o yana bi bu yana dönmüyor.

Gafları da muazzam :D

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

49710.jpg

Zevk almaya bakalim diyorsun, dogru mu anladim renktas?

Her transfer dönemi Kasimpasa dan oyuncu alir hale geldik. Bence Adem, Titi, Castro, Tunay dörtlüsünden en az bir tanesini bize alacaklar.

Tunay ve Castro ile Fener ilgileniyor diye biliyorum, ikisi de bonservissiz. Adem'in 1 sene kontrati var, yani Tolga veya Eren de oldugu gibi ona en az 3 Milyon öderiz.

Titi'nin ise kontrati bu sezon bitiyor ama 1 sene uzatma opsiyonu var Kasimpasa da. Uzatip onu da bize bonservisle satarlarsa hic sasirmam :D

bu 4 lu den hepsi bedava olsa isteyecegim adam kesinlikle adem buyuk olur .. yerli aidiyetini hissettirecek ama selcuk gibi ici gecmislerden olmayan adamlara ihtiyacimiz var

bjk nin son 2 seneki duzeninde her ne kadar mario gomezler , taliscalar rol oynuyor gibi gorulse de bu temeli atarken olcay, necip, ismail, tolgay, oguzhan, ersan gibi adamlarla basladilar

once kaliteli bir kac tane yerli ile alt yapi olusturup , orada kimya tuttuktan sonra kaliteli bir kac yabanci ile butik kadro kurmaya ihtiyacimiz var

oyle 45-50 oyuncu ile basaramiyoruz dogru secimleri belli oldu

bu 4 lu den hepsi bedava olsa isteyecegim adam kesinlikle adem buyuk olur .. yerli aidiyetini hissettirecek ama selcuk gibi ici gecmislerden olmayan adamlara ihtiyacimiz var

bjk nin son 2 seneki duzeninde her ne kadar mario gomezler , taliscalar rol oynuyor gibi gorulse de bu temeli atarken olcay, necip, ismail, tolgay, oguzhan, ersan gibi adamlarla basladilar

once kaliteli bir kac tane yerli ile alt yapi olusturup , orada kimya tuttuktan sonra kaliteli bir kac yabanci ile butik kadro kurmaya ihtiyacimiz var

oyle 45-50 oyuncu ile basaramiyoruz dogru secimleri belli oldu
Download (1).jpg

Ben o adamlara kaliteli demiyorum , ama o tip adamlarla doldurdular takimi guti ve simaolari postalayalim ve guzel sonuc verdi , kabul edelim ki minimum maliyetle basarili oldular

ikinci adimda da adriano, talisca, quaresma dogru hamlelerdi , ama samet ve bilic donemidir bu isin temeli , senol guzel bir temele binayi cikti sadece

biz hala adamlarin hic kullanmadigi bir adreas beck ,veya gokhan inler bulamiyoruz , caner piyasada yok daha , demba ba keza oyle ..

onlarin yegane hatalari mitrovic e gomdukleri para

Üst Alt