Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

Cevap: Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

Yoğun istek üzerine Semih Taşar cezanı ben vermedim konuyu oraya ben açtım.Ceza yetkimde yok zaten.Mallıkta da sınır yok

ilk olarak 1 ay ceza aldı, ihraç edilmesinin sebebi daha sonradan özel mesaj yoluyla hakaretmi acaba?

Benim ceza yetkim yok.Ben oraya konuyu açtım, sorularınızı Smodlara yada adminlere pm yolu ile sorun

Büyük umutlarla masum duygularla yani tamamen duygusal.

Galatasaray caminasına adımını atmıştı. Ona inanılmaz bir kadro kurulmuştu

Devrim yapacaktı. Takıma futbol öğretecekti.

Total oynatcaktı. Takımı takım yapacaktı.

Disiplin ve kondüsyon hat safhada olacaktı..

Malesef hepsi yalan oldu. Ama yalan olmayan tek şey onun adı Frank Rijkaard'dı

Tersten rekorlar kırıdırıp 120 milyon euroluk takımı 5-10 milyonluk ama sistemi olan yüreği olan takımlara yem etti. Kepaze etti. En son olarak ise 7 haftada 3 ağır yenilgi ve ilerisini göremeyen 30 milyon GS liyi perişan hale getirdi..

Ama dedim ya ona kimse dokunama onun adı Ahmet - Abdullah ve Terim değil.

Olsa idi !! peki ne olurdu?

Burada Rijkaard en mahrem yerlerini bile öpeek kadar tapanlar. Abdullah veya FAtih isimlerini duyduklarında bile galiz laflar edecek kadar tahammülsüzler.

Niye peki bu tahammülsüzlük çünkü Onlar "TÜRK" yani bizim canımızdan kanımızdanlar. Onlar kim ki Rijkaard sistem kurar - sistem çökertir. dokunulmazdır.

1,5 yılda takımı hesa etsede 3 yıl daha sabretmek gerek..

Kısaca bu seneyi geçtim. Geçen sene 25. hafta da sürünen GS yi yaratan bu Rijkaard yerine TÜRK hocalardan biri olsa geçtim 2. sezonu geçen sezon takımın başında kalabilir miydi?

Bakınız.. Bülent Korkmaz..

Kısaca durmak yok yabancı yalakalğına devam...

Eğer saydığın türklerin şampiyonlar ligi kupası olsaydı. Barcelona gibi bir cv'si olsaydı onlarada dayanılırdı. Nasıl Fatih Terim Uefadan sonra geldiği 2. dönemde 17 oyuncuyu değiştirmesine izin verildiği gibi.

son 10 senedir tüm hocalar gönderildi.

hepsi mi suclu ?

sadece hocalarda mı suc ?

10 senedir ilk defa hoca bu kadar suçlu.Ama tabiki hiçbir zaman sadece hocada olmaz.

Ben ne Gerets,Ne Lucescu gönderilsin istedm hiç bir zaman.Ve de bende istemiyorm sürekli hoca değişmesini.Adam gibi oyuncuları kullanmasını bilen birini bulalım.5 yıl kalsın başımızda..

Rijkaard öncesi Barça yıllarca kupa alamamış, sıradan, yerini Valencia'ya kaptırma tehlikesi yaşayan, vasat bir takımdı.

Of. :D

İddiaya girelim mi seninle? Bu lafı daha önce çok kez dile getirmişizdir mutlaka. Ama iddia bundan sonrası için. Önümüzdeki 1 sezon boyunca bu cümleyi bin kere daha kuracaksın. Aynı şekilde bende, aksini iddia edebilir misin?:D

Rijkaard öncesi Barça yıllarca kupa alamamış, sıradan, yerini Valencia'ya kaptırma tehlikesi yaşayan, vasat bir takımdı.

Of. :D

Barcelona ne zaman bizim durumumuza düştü ? Rijkaardın son senesinde.Rijkaard Barcanın da içine etmeyi başarabildi ve Real Madridin 18 puan arkasından 3. bitirdi.Bir çok oyuncuyla sorun yaşadı.Peki ne oldu ? Barca Rijkaarda sabredip Etooyu filan mı gönderdi ? Sabretme Şampiyonlar Ligini aldığın sene olmaz en zor dönemlerde olur..

Hala rijkarda ismi için süper diyenler var bakın herkes 100 tane sebep sayıyor gitmesi için bir kez de gelin siz sayın ama sayamazsınız.Sadece ben sabırlıyım kadro şöyle böyle dersiniz..Bu kadro niye kendinden 10 kat kötü her takıma karşı rezalet oynuyor sorusuna da cevap istesek öff yeter artık dersiniz çünkü verilecek cevap yok.

Galatasaray tarihinin en kötü futbollarından biridir bu kadroyla falan da alakası bile yok..Bunu da herkes biliyor..İğrenç kadrolarla bile iyi oynayanlar var ben böyle bir Galatasaray bir daha görmem

Temelde haklı kesinlikle.Rijkaard'ın takıma olumlu açıdan en ufak katkısı olmadı,görünen o ki olmayacak da.

Sivas karpaty eziyor sonrada birileri çıkıp kadro kalitesizde ondan diyor..Şaka gibi ya.Konyaya yenilsek adamlarda montana var lietava var diyecekler :D K.paşaya ezilsek rijkardd napsın adamın fıstık gibi yektası şahini var diyecekler..Siz hiç 34 maçın 34 ünüde kazanamayabiliriz fikrine kapıldınız mı işte rijkardd bize bunu öğretti..Hiçbir maçta favori değiliz deplasmanda zaten değiliz o kadar iğrenç bir takım olduk ve oyunculara üzülüyorum..79 puan alan ayhan barışlı orta saha şimdi yanlarına daha kaliteli oyuncular gelmesine rağmen 50 puanı zor alıyor ve sorun kadroda olmuş oluyor..Yabancıların hepsi gelince süper diyordunuz ama bir baktık ki baros haricinde yabancıların hepsi iğrenç oynuyor neden ?

Şu an İbb maçı dışında kazandığımız maç olmayadabilirdi 7 maçta 3 puan toplamış olsak kim şaşırırdı

Sivas karpaty eziyor sonrada birileri çıkıp kadro kalitesizde ondan diyor..Şaka gibi ya.Konyaya yenilsek adamlarda montana var lietava var diyecekler :D K.paşaya ezilsek rijkardd napsın adamın fıstık gibi yektası şahini var diyecekler..Siz hiç 34 maçın 34 ünüde kazanamayabiliriz fikrine kapıldınız mı işte rijkardd bize bunu öğretti..Hiçbir maçta favori değiliz deplasmanda zaten değiliz o kadar iğrenç bir takım olduk ve oyunculara üzülüyorum..79 puan alan ayhan barışlı orta saha şimdi yanlarına daha kaliteli oyuncular gelmesine rağmen 50 puanı zor alıyor ve sorun kadroda olmuş oluyor..Yabancıların hepsi gelince süper diyordunuz ama bir baktık ki baros haricinde yabancıların hepsi iğrenç oynuyor neden ?

Şu an İbb maçı dışında kazandığımız maç olmayadabilirdi 7 maçta 3 puan toplamış olsak kim şaşırırdı

Evet diğer takımlar yerinde sayıyor değil mi? O bahsettiğin sezonlarda şimdiki kayseri trabzon falan olsaydı açık ara farkla şampiyon olurlardı.Yok artık öyle gelen geçene 3-5 gol atma devri,büyükler devri bitiyor artık.Her maç 3 ihtimalli.

adam Barça'ya total futbol'u ogretti, ama bize hiç bisey katmadi, gitsede kalsada bisey farketmez, teknik direktorsuzmus gibi oynuyoruz, taktik falan yok

Barca'Ya hic bisey ögretmedi. 20 yildir Hollanda ekolü oynayan Barca'nin basinda dünyanin en iyi oyuncularina sahip bir sekilde 2,5 sezon basarili 2,5 sezon basarisiz oldu.

Evet diğer takımlar yerinde sayıyor değil mi? O bahsettiğin sezonlarda şimdiki kayseri trabzon falan olsaydı açık ara farkla şampiyon olurlardı.Yok artık öyle gelen geçene 3-5 gol atma devri,büyükler devri bitiyor artık.Her maç 3 ihtimalli.

Sorun rakiplerin ne yaptigindan cok bizim ne yaptigimiz, daha dogrusu yapamadigimiz. Galatasaray igrenc bir futbol oynuyor Rijkaard'la. Sorun kadrodaysa, bizden cok daha berbat kadrolara sahip takimlar karsisinda yasadigimiz rezaletlerin izahati nedir? Ben söyleyeyim: Frank Rijkaard.

Barca ligi 6. bitirmişti Rijkaard işin başına geldiğinde. Hem kendi kazandığı şampiyonlar ligi kupasında hem de Guardiola'nın kazandığı kupa da direkt Frank'ın getirdiği, çıkarttığı oyuncular başrol oynamıştır. Guardiola'nın final kadrosundaki 9 isim Rijkaard'ın kadrosundan kalmaydı örneğin. Çok öenmli bir iş yaptı orada Rijkaard.

Barca'yla herkes alır şampiyonlar ligini diyenler için ek bilgi;

Barcelona 50 yıllık şampiyonlar ligi tarihinde kupayı sadece bir kez müzesine götürebilmişti. Bu hasrete son veren de Rijkaard oldu. Yani her gelen alamıyor, sanırım. Hesap öyle olsaydı 40-50 tane kupası olurdu. Ya da 5-10 finali?

Eleştiriyorum sonuna kadar ama hakkını da yedirtmem...

Barca ligi 6. bitirmişti Rijkaard işin başına geldiğinde. Hem kendi kazandığı şampiyonlar ligi kupasında hem de Guardiola'nın kazandığı kupa da direkt Frank'ın getirdiği, çıkarttığı oyuncular başrol oynamıştır. Guardiola'nın final kadrosundaki 9 isim Rijkaard'ın kadrosundan kalmaydı örneğin. Çok öenmli bir iş yaptı orada Rijkaard.

Barca'yla herkes alır şampiyonlar ligini diyenler için ek bilgi;

Barcelona 50 yıllık şampiyonlar ligi tarihinde kupayı sadece bir kez müzesine götürebilmişti. Bu hasrete son veren de Rijkaard oldu. Yani her gelen alamıyor, sanırım. Hesap öyle olsaydı 40-50 tane kupası olurdu. Ya da 5-10 finali?

Eleştiriyorum sonuna kadar ama hakkını da yedirtmem...

Eleştirenlerden şunu söyleyebilen 3 kişi daha bul, taraftarlık kalkınır.

Üst Alt