Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

Cevap: Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

rijkaard kendi kendini bitirdi. oynatmayacaksın mustafayı barışı ayhanı hakan baltayı yerine altyapıdan çocuk oynatacaksın bunlar yetersiz oyuncular diyeceksin ki ben o zaman saa iyi hocasın diyeyim. rijkaardda yetersiz adamlarla yeterli oyun oynatabilirim diye düşüebilen hocalardandı.

rijkaard kendi kendini bitirdi. oynatmayacaksın mustafayı barışı ayhanı hakan baltayı yerine altyapıdan çocuk oynatacaksın bunlar yetersiz oyuncular diyeceksin ki ben o zaman saa iyi hocasın diyeyim. rijkaardda yetersiz adamlarla yeterli oyun oynatabilirim diye düşüebilen hocalardandı.

Peki tecrubesiz yetenekleri alsa ve bu adamlar sırf tecrubesizliklerinden dolayı hatalar yapsalar bu hatalar kime patlayacak??? Aynı şekilde bu sefer eldeki iyi futbolcuları,milli takım defansını ( sabri servert balta ayhan barıs gibi kazmaları savunmak iiçin hep bu ifadeyi kullanırlar ya: ) oynatma git eli ayagı heyecandan tutulan adamları al oynat .Boyle hocalık olmaz vss..gibi eleştirileri bu sefer sen yapacaksın...

Yada senin muhatap oldugun kisi eldekiler bunlar paramız yok bunlarla idare et dese ne yapacaksın??

Kimse babasının hayrına orada bulunmuyor temizleyicisinden milyon euroluk futbolculara herkes parasını tıkır tıkır alıyor.Sen gecimini bu sekilde kazanan biri olsaydın ne yapacaktın? Benim paraya ihtiyacım yok, ya bana getirin yoksa ben giderim mi dersin??

Sen yurtdışından buraya gelen futbolcular yada teknik direktorler cocukluk hayallerini gerçekleştirmek için geldiklerini mi zannediyorsun??

ee Hagi sanki anili filan cok oynatti da... gol attip bile sans vermedi cocuga.

Üstüne söyle defansta kim var yedek olarak, yedegin yedegi bile durmadan sakat.

Ön libero ya Sarp Ayhan ve Baris dan baska isim yok, Cana ise cok kondisyonsuz du geldignde. Yani sanki genclerimiz Dünya Kupasini kazanmislarda, hep onlardan ümit bekliyoruz. Malesef onlara da iyi ögretilmiyor 10 yilda ancak 1,5 futbolcu cikti.

Rijkaard gidince herşey düzelecek iddiasında olanlar şimdi enkaz bıraktı ya diye dönüş sergiliyor.

ilk mesajı okuyunca ne kadar komik geliyor degil mi? :)

"7 macta 3 agır maglubiyet" :)))) vay be... 7 macta 3 agır maglubiyetleri özledik valla...

adam cıkıp takım kalitesiz takviyeye ihtiyac var dediginde... herkes üstüne culandı... vay efendim sen bizim yavrucuklarımıza nasıl kalitesiz dersin... bu takımın savunması milli takım savunması...

bugün gelinen noktaya bak??? medyasından taraftarına kadar o zaman rijkaard'ı linc eden zihniyet koro halinde bu takım kalitesiz diyor...

yönetimin dirayetsiz vizyonsuz... taraftarın sabırsız tahammülsüz... rijkaard ve neeskens galatasaray icin dogru bir projeydi... ama proje dogru yürütülemedi... dogru beslenemedi.. sabredilemedi... (sakın kimse 1 sene bekledik demesin yurtdısındaki hepimizin bildigi ve gıptayla baktıgımız örnekleri vermek istemiyorum)...

haaa bunları tahmin edemiyor muyduk?... rijkaard ve ekibiyle anlasma imzaladıgı zaman tüh ya yazık oldu dedim icimden... sevinemedim bile... cünkü aklımızda del bosque, löw, hiddink, derwall gibi örnekler vardı... bu saydıklarımın hepsi "futboldan anlamıyorlardı" ama nedense biz bunu söyledikten cok kısa zamanda zirve yaptılar...

rijkaard degil de ahmet mehmet filan olsa hic bisey farketmezdi... ama asıl bizim isimlerimiz ahmet mehmet yerine john, hans, pierre olsaydı iste o zaman cok sey farkederdi...

Bu takımda tasfiye olmadan,kadrodaki artıklar temizlenmeden Mourinho'yu getirsen boş..

Üst Alt