Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Bir dizayn olsun, çizgisi sadece GS ye özgün olsun. Ajax 'ın klasik forma dizaynın da oduğu gibi. Arkadaki renklerle oynanır, yenisi piyasaya sürülür. Patenti alınır falan.

İşin diğer güzel tarafları:

- Her sene arka tonlar farkı piyasaya sürülse bile nereye gidersen git bu forma uzaktan hangi takıma ait belli our.

- Formalarda ki uyum sayesinde her sene stad uzaktan daha ahenkli görünür.

- T-shirt kıvamında olduğu için taraftar farklı tonları elindeki farklı pantlon yada şortlarla kullanabilir.

- GS nin marka değerini arttırır.

Mesela bunu tasarladım:

11524686.jpg

productimage000016877.jpg

3ku2.jpg

AA249228XL638_500.jpg

Forma bu lan iste zorlamayin, nike bunu yapsin canimi yesin.

nike geleneklere bağlı formalar üreten bir marka onun için parçalı forma zaten ana formamız olacakdır.Diğer alternatif formalarda taraftarın seveceği tasarımları olacağı muhtemel.Artık moru eflatunu vs gibi abuk sabuk formalar olmaz,olmasında.Sadece süper kupayı aldığımız formayı tekrar görmek isterim,alternatif olarakda siyah forma gerçekten güzel olurdu.Nike ile anlaşılırsa bence en doğru kararı varmiş olacak yönetim.Adidas işin cılkını çıkarmışdı çünki son 2 sezondur beğenmiyordum tasarımları.

Lescon'a ben dahil sadece 5 kisi oy vermis. Yaziklar olsun sizlere. Lescon gibi yerli Turk bir firmayi destekleyeceginize gidip Nike gibi ucuncu dunya ulkelerinde insanlari kole gibi calistiran igrenc bir kapitalist anlayisa destek oluyorsunuz. Kappa bile daha cok oy almis yahu. Yuh diyorum yuh. Ne kadar sekilci, ne kadar materyalist, ne kadar sahte bir toplum olduk. Umarim Lescon alir forma haklarimizi.

Lescon'a ben dahil sadece 5 kisi oy vermis. Yaziklar olsun sizlere. Lescon gibi yerli Turk bir firmayi destekleyeceginize gidip Nike gibi ucuncu dunya ulkelerinde insanlari kole gibi calistiran igrenc bir kapitalist anlayisa destek oluyorsunuz. Kappa bile daha cok oy almis yahu. Yuh diyorum yuh. Ne kadar sekilci, ne kadar materyalist, ne kadar sahte bir toplum olduk. Umarim Lescon alir forma haklarimizi.

Ovvvv ovvv. Bu mesaj üstüne gidip Lescon marka krampon, eşofman ne varsa alıyorum. İbret aldım.

Nike da çoğu firma gibi Türkiye'de üretiliyor. Anti parantez Nike'ın Türkiye temsilcisi rahmetli Özhan başkanın oğlu. Diğer bir değişle formalar Özhan Canaydın'ın fabrikasında üretilecek. Bunu bir yere yaz olur da (allah göstermesin) Adnan's lar tekrar seçilirse bilki yönetimde bir kişinin yeri garanti.

Eminim senin televizyon Vestel dir, kola olarak ta Cola Turka içiyorsundur.

Nike iyidir güzeldir.Nike olmazsa Umbro kraldır.Diğerleri beş para etmez markalar :eek:

Üst Alt