Adil Araboğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adil Araboğlu

vjEPJA.jpg

1953 Samsun doğumludur. Galatasaray Lisesi 1947 – 48 dönem mezunlarından Faruk Araboğlu’nun oğludur. TED Ankara Koleji ve Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, 1981 yılında Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuştur. Çalışma hayatına Koç Holding bünyesindeki Arçelik A.Ş. de başlamıştır.1995 yılından bugüne sanayi ve ticaret sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir.Evli ve biri kız, biri erkek iki çocuk babasıdır.

Twitter adresi: Adil Araboğlu (@AdilArapoglu) | Twitter

Son düzenleme:
şimdiden en sevdiğim yöneticidir. adam topçu üçlüsü çektirdi kürsüde. takım elbiselileri de atkılılara benzetirsek devrimi tam manasıyla yaşarız. adil beyi tebrik ediyorum manyak uclüsünden dolayi

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim de dikkatimi çeken bir abimiz oldu. Üçlü çektiremeyen Dursun'dan topçu üçlüsü çektiren yönetim kurulu üyelerine. Vay be.

Radyospor'a katıldı az önce. Utandım yemin ediyorum.

Malatya'nın stoperi bizim altyapıdan çıkmış dedi,
Malatyalı yöneticiler söyledi ben de maç boyu ona dikkat ettim bayağı iyi oyuncu inşallah bize gelir dedi.

Bilmiyordun bari söyleme.

Radyospor'a katıldı az önce. Utandım yemin ediyorum.

Malatya'nın stoperi bizim altyapıdan çıkmış dedi,
Malatyalı yöneticiler söyledi ben de maç boyu ona dikkat ettim bayağı iyi oyuncu inşallah bize gelir dedi.

Bilmiyordun bari söyleme.
Artık başkan yardımcımız değildir, yönetim kurulunda bile değildir; ne asil ne de yedek üyedir...Az biraz siz de yönetimi, camiayı takip edin...

Hangi konuya baksam Uğur birilerine sataşmış oluyor, forumdan soğudum yemin ederim, ben gidiyorum.

Ayrıca hala yönetici olduğunu sanan adam ona yönelik laf ederdi, Burak haklı mevzuda.

Hangi konuya baksam Uğur birilerine sataşmış oluyor, forumdan soğudum yemin ederim, ben gidiyorum.

Ayrıca hala yönetici olduğunu sanan adam ona yönelik laf ederdi, Burak haklı mevzuda.
Kimseye sataşmıyorum üstat bu başlıkta bir bilgi düzelttim diğer başlıkta da her zamanki gibi Doğu sataştı benim başlıktaki ilk postumda hiç bir üyeye atıf yok, ayrıca alıntıda yok. Bu tamamen algıda seçicilik sebebi de fikirlerimin örtüşmemesi...Hürmetler...

Üst Alt