Adil Rami Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adil Rami Fenerbahçe'de

Ujfalausi takimimiza gelmis en iyi stoperlerden biri idi,Semih bile iyi gorundu yaninda,en fazla Ujfa kadar olur demek biraz anlamsız olmus yoksa tabi ki goruslere saygi olmali haklisin.

yav karakterlerini nerden bilebilirim. kaldıki bu forumda futbolda karakter değil futbol konuşuluyor. biz de futboluna göre yorum yaptık. ujfalusi bir örneklemedir. fenerin ujfalusi olur dedikten sonra en fazla 1 yıl üst düzey oynar seneye başka adam bakmak zorundalar dedim. buradan da anlaşılıyor ki 1 senelik veteran bir futbolcu transferi yapmışlar. daha iyi anlatmak için ujfalusi örneğini verdim. ujfalusinin futbolculuğundan ya da raminin karakterine hiç girmemişim bile. eğer ben raminin karakterine ve ujfalusinin karakterine karşı atıfta bulunup kıyaslama yapsaydım gelen tepkiler doğru olurdu. nasıl karakterlerini kıyaslarsın gibisine. ama zaten öyle bir şey yok.

emre mor galatasarayın messisi, onyekuru galatasarayın ronaldosu gibi bir benzetme. böyle bir benzetmede kimse sesini çıkarmıyor. muhtemelen gurur okşatan bir benzetme olduğu içindir. konu inanılmaz yerlere geldiç gerçekten hayret ettim

Fenerbahçe bu sene Nisan olmasa da mayısın başında şampiyon olacak gibi görünüyor.

Gelecek sene de şampiyonlar Ligi nde yarı final oynayacak kadro kurarlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Oyle birsey diyen olmadi lafi bi tarafindan anlayip ahkam kesmeyin adamlarin kadrosu lig icin yeterli rami de geldi gustavoda alirlarsa tek kulvar ve hakem yardimiyla favoriler bu benim gorusum saygi duymayi ogren

Dalga gececeginize nerde yanlis yapmisiz ona bakin

bilmem kaç yaşında adamları doldur doldur dur takıma

bu bizim kulüpler cidden salaklar tarafından idare ediliyor

rami net berbat bir futbolcu son senelerde bilmem izledin mi
gustavo eh iste ama fenerin sorunu hala orta saha oldugunu dusunmuyorum. hatta orta saha'da cok adamlari var.
Son zamanlarda izlemedim. Zaten mazisini tartışmaya gerek yok. Peki yedekten Ahmet Çalık girmesini ister misin? Ya da bu performansıyla Marcaoyu izlemek ister misin? Gustavonun eleştirecek bi tarafı olduğunu düşünmüyorum. Marsilya da 2 sezondur 80 maça çıktı adam. Nzonzi katkısı verir.

Son zamanlarda izlemedim. Zaten mazisini tartışmaya gerek yok. Peki yedekten Ahmet Çalık girmesini ister misin? Ya da bu performansıyla Marcaoyu izlemek ister misin? Gustavonun eleştirecek bi tarafı olduğunu düşünmüyorum. Marsilya da 2 sezondur 80 maça çıktı adam. Nzonzi katkısı verir.
Marcao gecen senenin katkisini verirse evet Marcaonun oynamasini isterim. Ahmet Calikla bir alaka kuramadim ama Rami fenerin defansif problemleri cozebilecek bir adam degil.
Gustavo dedigim gibi eh iste Nzonzi kadar iyi birisi oldugunuda dusunmuyorum ve dedigim gibi Fenerin sorunu orta saha degil gelirsede cokta sey olmam acikcasi.

Rami son yıllarda kötü ve yavaş stoper. Eski günlerine döner mi soru işareti. Ancak Rami ayağı iyi oyuncu, pasör denebilir.
Zanka ve Serdar Ramiye göre biraz hızlı. Rami-Zanka fena değil ya da Rami-Serdar.
Hem hızlı hem pasör stoper diyorsanız 30m euro gözden çıkaracaksınız :) Sonuçta burası Türkiye, uçmamak lazım.

Üst Alt