Adımızın Olduğu Her Yer Sarı-Kırmızı #AsBayraklarıAs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adımızın Olduğu Her Yer Sarı-Kırmızı #AsBayraklarıAs

Eminönü, Uzunçarşı

D82LzjZXYAIE6Pk.jpg

Ümraniye

D82KnvaXYAAjLwG.jpg

Pazarköy, Rize

D82KtKtWkAAz5em.jpg

Bandırma, Balıkesir

D82KYu6XsAASRyF.jpg

Beyoğlu, Galata

D81-Y7yWkAAlVH1.jpg

Kos Adası, Yunanistan

D8150J3WkAIRbdP.jpg

Melbourne, Avustralya

D813klaUcAAiyCW.jpg

tebrikler renktaş

ama ismin eksik yazıyor forumda

@Keramettin TANRIVERDİ yardımcı olacaktır

Çok teşekkür ederim

Aslında günlük hayatta pek Mert'i kullanmıyorum ve hatta sanırım ilk GSCimbom hesabım full adımdı, şifresini mi unuttum öyle bir şey oldu (Cidden mühendisliğin yüz karasıyım)

sonra bunu açtım adminlere durumu bildirerek, ama tabii değiştirilmesi lazımsa benim için hiçbir sakıncası yok @Keramettin TANRIVERDİ

Çok teşekkür ederim

Aslında günlük hayatta pek Mert'i kullanmıyorum ve hatta sanırım ilk GSCimbom hesabım full adımdı, şifresini mi unuttum öyle bir şey oldu (Cidden mühendisliğin yüz karasıyım)

sonra bunu açtım adminlere durumu bildirerek, ama tabii değiştirilmesi lazımsa benim için hiçbir sakıncası yok @Keramettin TANRIVERDİ

Refik Yar kardeşimiz sanırım soy ismin hatalı olduğunu belirtmek istedi, emin olamadım.

Ekli dosyayı görüntüle 48503

Beyler antipatik olur mu diye korktum, ama paylaşmak istiyorum, ben de bayrağı buraya astım, bugün geldi mail

2.26 GPA'li bir elektrik elektronik mühendisliği mezunu olarak sevinçliyim (sondan girmedim, listenin devamı da var :D)

Hayırlı olsun renktaş. GSCimbom olarak üyelerimizi camianın damarlarına yerleştirmeye devam edip ileride kulüp yönetiminde söz sahibi olmalıyız.

Üst Alt