Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar Getirecek


Uploaded with ImageShack.us

Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekMilan'dan transfer edeceğimiz Adiyiah Allahın izniyle Pazartesi Kutsal Topraklar'da olacak. Adiyiah Pazartesi günü saat 21.00 da Adnan Menderes Hava limanında olacak. Biz taraftarlar da Pazartesi 1000 ler olarak Adiyiah’a NE KADAR BÜYÜK BİR CAMİAYA geldiğini hissettirmek için havalimanında olacağız.Bu sene 100. yılımızda alternatifsiz şampiyon olacağız. Karşıyaka'mıza da herşeyin en güzeli yakışır. Bu bilinçte olan biz taraftarlara da elimizden geleni en başından itibaren yapmak düşer.SAAT 18.30 – 19.00 ARASI ÇARŞIDA BULUŞUYORUZ. ARABASI OLAN ARABA İLE OLMAYAN İSE DERNEĞİMİZİN TAHSİS EDECEĞİ OTOBÜSLER İLE HAVAALANINA GELECEK. MUHTEŞEM BİR SHOW İLE İNŞALLAH KARŞIYAKAMIZ İÇİN SAVAŞACAK ADİYİAH’A KUTSAL TOPRAKLARA GELDİĞİNİ, ÇOK BÜYÜK BİR CAMİAYA DAHİL OLACAĞINI HİSSETTİRECEĞİZ.7 DEN 70 E HERKESİ PAZARTESİ GÜNÜ 19.00 DA ÇARŞIYA BEKLİYORUZ.

KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBUAdiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar Getirecek | Karşıyaka Çarşı Grubu Resmi Sitesi

100.Yıl Transferleri :

Murat Sözgelmez (Sivas - stoper) Murat Akyüz (Denizlispor - sag bek) Erhan Şentürk (GS - kanat/forvet), Caner Ağca (Boluspor - orta saha), Akeem Agbetu (Samsunspor - forvet), Özgür Bayer (Boluspor - stoper), Ferdi Elmas (Karabükspor - sol kanat), Ufukhan Bayraktar (Altay - sag bek & stoper), Özgür Yıldırım (K. Erciyesspor - orta saha), Ahmet Burak Solakel (Denizlispor - sol bek), Muhammed Türkmen (Ankaragücü - orta saha), Özgürcan Özcan (Adanaspor - forvet), Bülent Ataman (Karabükspor - kaleci)Galatasaray'dan gelecek 1-2 kiralık oyuncu ve onun dışında yapılacak 4-5 kaliteli transfer ile kadro şekillenicek kısa sürede. Bu sene hedef belli.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekBiz taraftarlar da Pazartesi 1000 ler olarak Adiyiah’a NE KADAR BÜYÜK BİR CAMİAYA geldiğini hissettirmek için havalimanında olacağız.
Ne kadar çok taraftar giderse o kadar küçük camia olduğunuzu hissettirirsiniz.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekNe kadar çok taraftar giderse o kadar küçük camia olduğunuzu hissettirirsiniz.Bu dediğin Bank Asya için ne kadar geçerli bilmiyorum.

Eğer gelirse belki de Ksk'nın 21.YY'da ki en büyük transferi olucak, Adiyiah buraya imza atmaya da gelmiyor, ikna edilmek için getiriliyor. Bank Asya'ya gelirse Milli Takım garantisinin ortadan kalkması konuşuluyormuş, burada kendisine ne kadar ihtiyac duyulduğu bir şekilde gösterilmeli.

Böyle kulüplerde ki futbolcu&taraftar ilişkisi Galatasaray-Fenerbahce-Besiktas'taki gibi değildir.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekBu dediğin Bank Asya için ne kadar geçerli bilmiyorum.

Eğer gelirse belki de Ksk'nın 21.YY'da ki en büyük transferi olucak, Adiyiah buraya imza atmaya da gelmiyor, ikna edilmek için getiriliyor. Bank Asya'ya gelirse Milli Takım garantisinin ortadan kalkması konuşuluyormuş, burada kendisine ne kadar ihtiyac duyulduğu bir şekilde gösterilmeli.

Böyle kulüplerde ki futbolcu&taraftar ilişkisi Galatasaray-Fenerbahce-Besiktas'taki gibi değildir.
Bu kısmı bilmiyordum.O zaman taraftarın gitmesi lazım tabiki.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekKarşıyaka

Pazartesi 21:00'de Milan'dan transfer etmek istediğimiz Dominic Adiyiah'ı karşılamak üzere İzmir Atatürk Havalimanındayız...

Adiyiah ile henüz sözleşme imzalanmadı,imzayı kolaylaştırmak için bizlere büyük iş düşüyor..Karşıyaka camiasının ve taraftarının büyüklüğünü Dominic Adiyiah'a iliklerine kadar hissettireceğiz..

*Çarşı'dan saat 18:30'da otobüsler kalkacaktır..

 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekBiz alıyorduk, kiralık kabul etmedik. Bonservis parası vererek gana'lı banahene'yi aldık. Ses getirecek bir forvet daha İstanbula bekleniyor. Onunda ismini burda yazmam uygun olmaz. Nijerya milli takımına gidiyor. :), Takım afrikalı doluyor.Kardeş Karşıyakaya hayırlı olsun.Karşıyaka akıllı transfer yapıyor.Bank asyada sağlam zenci forvetin varsa,maçlara 1-0 önde başlıyorsun. Agbetu ve Adiyiah uyumlu olurlarsa iyi iş yaparlar. Sizleri bizim yanımıza bekliyoruz. Süperligde dostluk görsünler;)
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekPazartesi saat 19.00 ÇARŞI

Yarın saat 21.00 da Adiyiah havaalanına inmiş olacak. 100. yılımızda şampiyonluk istiyorsak herkes üzerine düşüni yapacak. Adiyiah takımımızın gücüne güç katacak. NE KADAR BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİĞİNİ ANLAMASI ADINA İLK KARŞILAMA ÇOK ÖNEMLİ.YARIN 7 DEN 70 E HERKESİ SAAT 18.30 – 19.00 HERKESİ ÇARŞIYA BEKLİYORUZ. ARABASI OLAN OLMAYAN HERKESİ BEKLİYORUZ. ARABASI OLMAYANLAR İÇİN ARAÇ TAHSİS EDİLECEKTİR.KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekHavalimanında Çoşkulu karşılamaMilan`dan transfer etmeye çalıştığımız Ganalı forvet Dominic Adiyiah, 21:50 itibariyle Adnan Menderes Havalimanına inmiş bulunuyor. Yaklaşık 1000 kadar taraftarımızın çoşkulu tezahuratları ile karşılanan Adiyiah üzerinde yeşil kırmızı formasıyla siyah Mercedes Vito marka araç ile kalacağı otele doğru yola çıktı. Karşılamaya ait video çok yakında eklenecektir.kafsinkaf.orgUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekAslana çok yakıştı yesil-kırmızı ,

bu adam kasıp kavurur Bank Asya'yı, 21.Yüzyılın transferi yapıldı Bank Asya'ya kim ne derse desin.Uploaded with ImageShack.us
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar Getirecekİzmir takımları ne zaman kendilerine karşı saygılı olurlarsa o zaman bizde diğer illerin takımları gibi süperlige tutunabiliriz.Herkes birbirini yiyiyor arkadaş.Göz-göz ile Ksk zaten birbirlerini gördülermi kanlı bıçaklı kavgaua dönüşüyor.Şikebahçeyle bizim aramızda bile yok bu artık.Dediğim gibi İzmir taraftarı ne zaman kin nefretten vazgeçerse ozaman bişeyler olabilir.İsterse takım dünya yıldızı dolsun bir önemi yok
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekBank Asya'ya bu sezon Şahin Aygüneş damga vuracak. Adiyiah uyum sorununu atlatırsa çok gol atar.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekAdiyiyiah normalde bu ligde +20 gol atar ve gol krali olur. bank asya'nin defans oyunculari lesh.
 
Cevap: Adiyiah’ı Kutsal Topraklara Taraftar GetirecekNe komik la bunlar? Kutsal Toprak'ların neresi olduğu bilinir herkes tarafından, böyle saçma sapan yakıştırmaları yapmak da pek bi komik.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt