Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"

Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"

Bu ülke ne zaman görecek Yohan Cabaye gibi, Benoit Cheyru gibi orta saha oyuncularını.Arkadaş orta sahada top yapmasını bilen, 90 dakika boyunca enerjisini iyi koruyan, futbol zekası olan bir orta saha bulmak bu kadar zor mu bu dünyada ? Fransa 2.ligini izliyorsun, orta sıra takımında bile futbol zekası senin oyuncundan daha iyi olan adamlar var.Fransa 2.liginde var ama bizim ülkemizde yok.Yok Ronaldinho,yok Drogba falan feşman.Abi Brezilya liginde 20 tane takım var.Her takımda en az 20 tane oyuncu olsa 400 tane oyuncu eder.Koca Brezilya'da sadece Ronaldinho mu var? Yok mu adam gibi tam anlamıyla bir orta saha oyuncusu, ne çok defansif ne de çıt kırıldım bir orta saha.İlla ki vardır.Verirsin 10 milyon euro alırsın böyle bir adamı.Benim gözümdeki yıldız oyuncu tanımı da budur.Ujfalusi örneği var şu an.Adam ciddi, işini seven, disiplinli bir adam.Yıllarca kendine bakmış,kuvvetli,çevik ve Süper Lig'deki en zeki savunma oyuncusu.Çok fazla sırıtmamasının nedeni bu.Ama Ronaldinho ve Drogba yıldız diye alınacaksa alınmasın daha iyi.

Ara ve sezon sonu transfer dönemlerinde gerekli takviyeleride yaparsak degisim tamam olur,ondan sonra otur takımı zevkle izle.

bu takıma forvet lazım değil

bu takıma 1 tane klasik 10 numara lazım

bir tane de sağ kanat lazım

sol da olur ama oraya rierayı aldılar onun yerine hemen adam almak olmaz

ama kesinlikle bu dediğim adamlar alınmalı

bu adamlardan en az birisi futbolu beyniyle oynayan zeki bir futbolcu olmalı

lincolnün sorun çıkarmayanı ya da alexin koşanı:D ya da sağ tarafa bir keita gibi komple bir atak oyuncusu

sağ kanata yapabileceğim 2 öneri hamit ve gökhan töre

10 numara olarak kim olur bilmiyorum onu da onlar bulsun

Isin püf noktasi su: Türkiye standartlari icin yildizmi, yoksa Dünya standartlari icin yildizmi.

Şimdi gider forvet alırlar.Tabi aldığı oyuncuya iyi toplar atamadığımız için adamı yetersiz bulurlar, sene sonu onuda gönderip başka bir forvet alılar.Bu böyle gider.

Mevkisinin iyi oyuncularını alınmalı isim oynamıyor sahada her sene görüyoruz bunu istikrarlı ve verimli oyuncu artı ismide varsa ne ala podolski gibi

Culio gibi mücadeleci-teknik, yedek kalınca sorun etmeyecek bir orta saha (Fransa-Almanya'dan böyle bir isim bulmak zor değil)

Gökhan Zan ile rekabet edecek, Servet'i tamamen dışarıda bırakacak yerli bir stoper (Serdar Aziz gelmeyeceği için bunu devre arasına kadar araştırmalar yaparak bulmalıyız)

Hakan Balta'nın arkasına bir yedek (Hasan Ali değil - belki A2'den)

Kanatlara 2 yerli

Yabancı transfer tercihinin sadece orta sahaya yapılması gerektiğine inanıyorum.

Tabi bu transferlerden daha önemlisi Aydın, Servet gibi mental-teknik yönden Galatasaray'a yakışmayan, oynadığında takımı zor duruma düşüren oyuncuların gönderilmesi lazım. Servet'i Terim'in göndereceğini düşünmüyorum ama umarım inadından vazgeçer.

5 transfer yapılmalı şimdiki duruma göre. Yalnız, biz yıldız değil koşan oyuncu istiyoruz. Drogba gibi dedeleri istemiyoruz. Bu saydığım yerlere transfer yapılırsa (özellikle yerli), gelecek için de sağlam adımlar atılmış olur.

Ben umutluyum açıkçası iyi transferler bekliyorum.Çünkü tek yol var Şampiyonluk Yönetim bu yüzden elini cebine atacaktır.

yerli stoper olarak unterhachingde stoper oynamis olan ceyhun gülselam oynar.

Yine taraftarı gereksiz yere beklentiye sokuyorlar. Yakında da birisi çıkar transferler şu tarihten önce biter der.

Bu sefer harbiden umutluyum inşallah biri Drogba , biri Podolski'dir.Açın artık kesenin ağzını.Bu adamlar bizi şampiyon yapar...

Üst Alt