Adnan Öztürk, 90+1 Programına Konuk Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk, 90+1 Programına Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1228.jpg

90+1’de ülkemizde ve Avrupa'da oynanan futbol maçlarının sonuçlarına yönelik tahminler izleyicilerle paylaşılıyor.

Dr. Gürkan Kubilay’ın moderatörlük yaptığı tahminleriyle renklenecek, futbolseverlerin ilgiyle izleyeceği programda tüm takımların kendi liglerindeki durumları, deplasman başarıları ve evlerindeki karşılaşmalarında sergiledikleri performansları yine programın içinde yer alıyor. Galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, gol sayıları gibi tahminlerinin öncelikli olarak ele alınacağı bu programın önemli bir bölümünde de futbol analizlerine yer veriliyor. Programın bu hafta ilk bölüm konuğu; Galatasaray Başkan Vekili Adnan Öztürk, ikinci bölüm konukları; Teknik Direktör - Ziya Doğan, Teknik Direktör - Güvenç Kurtar ve Teknik Direktör - Oğuz Çetin.

90+1 her Cuma TNT'de!

TNT 90+1 - Her Cuma TNT'de!

Cevap: Adnan Öztürk, Bu Akşam TNT'ye Konuk Olacak

Bu program geçen hafta da Fikret Orman'ı konuk almıştı. Atılım peşindeler herhalde :)

Cevap: Adnan Öztürk, Bu Akşam 90+1 Programına Konuk Olacak | TNT / 22.30

adnan öztürk resital yapıcak yine akşam :asd:

Gürkan Kubilay çok sıkıcı bir adam umarım berbat olmaz program

stad konusunda net bilgi veremsi lazım süper final öncesi

yarın maç var millet stadı konuşuyor.

Ben de aksini düşünüyorum, şu anda bir karar açıklayıp derbi öncesi gerginlik yaratmanın anlamı yok. Ben maç sırasında Beşiktaş taraftarı %100 taşkınlık yapar (küfür vs) elde koz olur.

Stad konusuna değinmez bence.

Stad konusuna değinsin de rahatlasın herkes maçı bıraktık bu kargaları konuşuyoruz

Ben de aksini düşünüyorum, şu anda bir karar açıklayıp derbi öncesi gerginlik yaratmanın anlamı yok. Ben maç sırasında Beşiktaş taraftarı %100 taşkınlık yapar (küfür vs) elde koz olur.

Stad konusuna değinmez bence.

Beşiktaş taraftarının taşkınlık yapmadığı bir zaman mı var, koza falan gerek yok. Beşiktaş da kim oluyor, reddederiz olur biter. Biz Olimpiyat'ta kabir azabı çekerken kim bize açtı stadını.

Her yönetime bir Adnan Öztürk Şart!!

Her hafta bizden biri TV'de. Enteresan :)

izlenir .

Cevap: Adnan Öztürk, Bu Akşam 90+1 Programına Konuk Oluyor

Avrupada kafa golü yemeyen tek takim Galatasaraymis,yanlis hatirlamiyorsam Arenadaki Bursa macinda kafa golü yemistik,nasil habercilik bu.

Cevap: Adnan Öztürk, Bu Akşam 90+1 Programına Konuk Oluyor

ilginc avrupadaki takimlar arasinda bile hic kafa golü yememisiz diyor ama benim hatirladigim kadariyla bursa macinda serdar aziz den yememismiydik

Cevap: Adnan Öztürk, 90+1 Programına Konuk Oluyor | Canlı

Bjk&Stad mevzusunda bir sey dedi mi?

edit: daha cevaplamamis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt