Adnan Öztürk: "Adalet forma giymez!" | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamaları


Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaAdnan Öztürk:Kulüpler Birliği toplantısında Ali Dürüst TFF'nin atacağı her adımı destekleme sözü vermişti. Ama federasyon hiçbir adım atmadı :happynew:
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaBu taraftar hep hep arkanda, sarı kırmızı bayraklarla!
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaHelal yalan soylemeyim beklemiyordum boyle bir aciklama utandirdi beni tekrar helal olsun !
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaGüzel ve mantıklı açıklamalar. Ama şikeciler çıkar yine "Galatasaray, Türk futbolunu kaosa sürüklüyor!" derler...Elin adamı şike yaptı diye utançtan İNTİHAR ediyor, bunlarda ki yüzsüzlüğe bak. Ülkemiz hepten şaşırmış.ulen iflit oluyorum şunlara. Kendileri bu duruma düşürürken Türk futbolunu kaosa gitmiyoruz. biz açıklama yapınca kaos oluyo o da güzel...
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalabaşkanım siz bildiğiniz yolda ilerleyin eminimki bu taraftar bizleri amatör lige de düşürse arkanızda olacaktır. buradan birileri okuyorsa diye...
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaadnan reyis yardirmis..mehmet-ali-ayd%C4%B1nlar_155802.jpg
çikar ulan su formayi!
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalayeni sloganımız ADALET FORMA GİYEMEZ20j1lrl.jpg
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala@mehmetbaransu mehmetbaransu

Savcı TFF'ye belge vermiyor çünkü Federasyonda görevli üye şike soruşturmasında sanık. Belge vermek ciğeri kediye emanet etme anlamına gelir@mehmetbaransu mehmetbaransu

Sanık kelimesini şüpheli diye düzeltiyorum. Özür

Baransu böyle yazdı twitter a...
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaArkadaşlar konu aydınlar ın fenerli olmasıyla alakalı değil.
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala@mehmetbaransu mehmetbaransu

Savcı TFF'ye belge vermiyor çünkü Federasyonda görevli üye şike soruşturmasında sanık. Belge vermek ciğeri kediye emanet etme anlamına gelirBaransu böyle yazdı twitter a...Şimdi federasyonda belge olmasına zaten gerek yok. Bunu niye söylüyorum. Sağlam deliller olmasaydı şayet böylesine kalburüstü isimler tutuklu yargılanmazdı. Trabzon başkanını falan niye tutuksuz yargılayacaklar? Bunları öncelikle sormak lazım. Hukuktan çok iyi anladığımı iddia etmiyorum ancak Türkiye de böylesini insanları tutuklu yargılamak için çok büyük bir sebep olması gerekir. Bunu bilmeyecek kadarda yabancı değilim bu ülkeye.
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaMesela ben acımasız bi insan olsam "Adalet'e giydirmeye çalıştığınız Fener forması kefeniniz olsun" derdim.

İyiki değilim. Ne gerek var böyle şeylere..
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaBu tarz durumlarda iyi ki sporcu/yönetici değilim diye düşünüyorum. Çok daha acımasız olurum ben bu durumda. Sevdiklerinizden çıksın acısı diye beddua falan ederdim mesela.
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala@mehmetbaransu mehmetbaransu

Trabzonsporlu taraftarların açıklaması da önemli. Onun da altına imzamı atıyorum.@mehmetbaransu mehmetbaransu

Hafta sonu savcının kararı değişebilir. Belgelerin ilgili bölümünü federasyonla paylaşabilir.
 
Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamalaHelal olsun alınlarınızdan öpüyorum bize bu gururu verdiğiniz için. "Adalet forma giymez"
 
Üst Alt