Adnan Öztürk: "Adalet forma giymez!" | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "Adalet forma giymez!" | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamaları

Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala

Adnan Öztürk:Kulüpler Birliği toplantısında Ali Dürüst TFF'nin atacağı her adımı destekleme sözü vermişti. Ama federasyon hiçbir adım atmadı :happynew:

Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala

Bu taraftar hep hep arkanda, sarı kırmızı bayraklarla!

Helal yalan soylemeyim beklemiyordum boyle bir aciklama utandirdi beni tekrar helal olsun !

Güzel ve mantıklı açıklamalar. Ama şikeciler çıkar yine "Galatasaray, Türk futbolunu kaosa sürüklüyor!" derler...

Elin adamı şike yaptı diye utançtan İNTİHAR ediyor, bunlarda ki yüzsüzlüğe bak. Ülkemiz hepten şaşırmış.

ulen iflit oluyorum şunlara. Kendileri bu duruma düşürürken Türk futbolunu kaosa gitmiyoruz. biz açıklama yapınca kaos oluyo o da güzel...

ulen iflit oluyorum şunlara. Kendileri bu duruma düşürürken Türk futbolunu kaosa gitmiyoruz. biz açıklama yapınca kaos oluyo o da güzel...

TFF seçimlerinde demokrasi Türk futbolunu kaosa sürükler diyen beyinlerden beklenen de bu..

başkanım siz bildiğiniz yolda ilerleyin eminimki bu taraftar bizleri amatör lige de düşürse arkanızda olacaktır. buradan birileri okuyorsa diye...

adnan reyis yardirmis..

mehmet-ali-ayd%C4%B1nlar_155802.jpg

çikar ulan su formayi!

yeni sloganımız ADALET FORMA GİYEMEZ

20j1lrl.jpg

@mehmetbaransu mehmetbaransu

Savcı TFF'ye belge vermiyor çünkü Federasyonda görevli üye şike soruşturmasında sanık. Belge vermek ciğeri kediye emanet etme anlamına gelir

Sanık kelimesini şüpheli diye düzeltiyorum. Özür

Baransu böyle yazdı twitter a...

Arkadaşlar konu aydınlar ın fenerli olmasıyla alakalı değil.

Savcı TFF'ye belge vermiyor çünkü Federasyonda görevli üye şike soruşturmasında sanık. Belge vermek ciğeri kediye emanet etme anlamına gelir

Baransu böyle yazdı twitter a...

Şimdi federasyonda belge olmasına zaten gerek yok. Bunu niye söylüyorum. Sağlam deliller olmasaydı şayet böylesine kalburüstü isimler tutuklu yargılanmazdı. Trabzon başkanını falan niye tutuksuz yargılayacaklar? Bunları öncelikle sormak lazım. Hukuktan çok iyi anladığımı iddia etmiyorum ancak Türkiye de böylesini insanları tutuklu yargılamak için çok büyük bir sebep olması gerekir. Bunu bilmeyecek kadarda yabancı değilim bu ülkeye.

Mesela ben acımasız bi insan olsam "Adalet'e giydirmeye çalıştığınız Fener forması kefeniniz olsun" derdim.

İyiki değilim. Ne gerek var böyle şeylere..

Bu tarz durumlarda iyi ki sporcu/yönetici değilim diye düşünüyorum. Çok daha acımasız olurum ben bu durumda. Sevdiklerinizden çıksın acısı diye beddua falan ederdim mesela.

Trabzonsporlu taraftarların açıklaması da önemli. Onun da altına imzamı atıyorum.

Hafta sonu savcının kararı değişebilir. Belgelerin ilgili bölümünü federasyonla paylaşabilir.

Helal olsun alınlarınızdan öpüyorum bize bu gururu verdiğiniz için. "Adalet forma giymez"

Üst Alt