Adnan Öztürk: "Adalet forma giymez!" | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "Adalet forma giymez!" | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamaları

Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala

Oh be İnanılmaz rahatladım.

Üstüme öküz oturmuş gibiydi 2 gün öncesine kadar,Galatasaray isminin şerefsizlik yapanalrın yanında olma ihtimali bile herşeyden soğutmuştu.

Oh be.Sağol Başkan,Galatasaraylı olmanın gururunu bize yaşattığın için.

Cevap: Adnan Öztürk : Adalet forma giymez! | Ünal Aysal ve Adnan Öztürk'ün açıklamala

34i3iaw.png

''ben beşiktaşlıyım ama başkanım; ünal aysal.''

Muhtemelen paylaşılmıştır ama twitter da böyle bir tweet atmışlar. helal, helal.

gurcanulusoy Gürcan Ulusoy

frknrdm tarafından

ben beşiktaşlıyım ama başkanım; ünal aysal.

Adnan Öztürk diyorum başak birşey demiyorum.Bizim demek istediklerimizi tamamen aktarmış.

Helal olsun helal.

Adnan Öztürk gelecegin baskani. :)

747bamali.png

Mertcan'ın ellerine sağlık. Resim ilk sayfayada konulmuştur.

Yürüyedurun. :tiphat:

Helal olsun.Kimse geri adım atmadı.Kısasa kısas.Siz hepiniz biz tek.

Hepinizin kellesini alacağız, tek tek...

Başkanımızın, gösterdiği tepkinin arkasında olduğunu çok net bir şekilde görebiliyoruz.

"Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz" başlıklı konu resmi sitemizde, yeni haberler girilmesine rağmen en üstte tutuluyor.

taraftar olarak yürüyüş düzenlense cok iyi olur artık belki bunu yürüyedur eski taraftar grubu düzenler ve süper bi dönüş olur?

Ben de bu yürüyüş olayını TFF Protesto başlığı adı altında dile getirdim ama başarılı olamadım,klavye başından destek vermek yerine bence toplanarak ve yürüyüş yaparak tepkimizi dile getirmeliyiz

Bu Süreçte Biz GALATASARAY'lılara Galatasaraylılık duruşunu sergileyerek bizleri GURURLANDIRDIGINIZ için Öncelikle Sayın Başkanım Ünal AYSAL'a ve yönetim kurula Can-ı Gönülden teşekkürlerimi sunuyorum..

Helal olsun.. Allahım iyiki GALATASARAY'lıyım.

Ben de bu yürüyüş olayını TFF Protesto başlığı adı altında dile getirdim ama başarılı olamadım,klavye başından destek vermek yerine bence toplanarak ve yürüyüş yaparak tepkimizi dile getirmeliyiz

aynen renkdaş katılıyorum sana başkanımız yardımcısı bu kadar cwp vermisken artık görev sırasının bize geldigini düsünüyorum .

bertarafw.png

Taraf gazetesi böyle yapmış. Ayrıca ŞL ligi oynanırken tff yine ezikleri düşürmez. Çünkü g.t korkusu var. uefa hem ihraç edecek hemde ezikleri birkaç yıl men edecek.

hepinize yeteriz lan BİZ GALATASARAYIZ var mı daha ötesi anlayın la

aynen renkdaş katılıyorum sana başkanımız yardımcısı bu kadar cwp vermisken artık görev sırasının bize geldigini düsünüyorum .

Peki nasıl organize olabiliriz?Yönetimimiz topu bize atmışken bu konuda neden bu kadar pasif ve ilgisiziz?Alt tarafı toplanıp medeni bir şekilde tepkimizi belli edeceğiz..Adamlar şike olayının göbeğinde,binbir türlü organizasyonla suçluyken güçlü oluyorlar,biz ise adalet istediğimiz için suçlu,yok ya!!!

Lütfen organize olup medeni bir şekilde tepkimizi gösterelim arkadaşlar!!

Üst Alt