Adnan Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Söz Adnan Öztürk'te!

Sn Öztürkün yeni tüzüke göre aday olabilmesi için daha önce klüb yöneticiliği yapmış olması gerekiyor. Yani bu seçimlerde başkan olamaz ama yönetimde olabilir.

Benim açık favorilerimde Polat - Öztürk birleşmesini çok isterim keşke olsa :(

Yani polat en büyük rakibini devre dışı bırakmış eğer doğruysa geçmiş olsun 5 sene daha kan kusmaya devam

Yeni tüzüğe göre başkanlığa aday olamaz... Unutun ... Ancak yönetimde görev alabilir bkz. 2. başkan gibi

Haldun Üstünel olabilir o zaman Avrupada tanınan basınla ilişkileri iyi olan Üstünel basından ve kongreden Adnan Öztürk'ü yönetime falan alırsa büyük farkla kazanır.Abdurrahim albayrak'ın falan yalakaların işi yok taraftara hakaret edenlere canımlı cicimli öve öve bitiremeyip yalakalık yapan adamın yönetimde işi yok alanda olmaz zaten

Vereceği yardımlara karşılık bi klübü üstüme yapın demediği kaldı.

Ben hatırlıyorum bi ara 100 milyon euro veririm ama faiziyle 5 sene sonra geri alırım demişti çok adi bir insan başkan falan olamaz Polat'ı tercih ederim ünal aysal'a o kadar adnan polat karşıtı olduğumu biliyorsunuz

Adnan öztürk falan gibi saçma adamlar gelmesin.Seçimde nasıl bol keseden salladığını hatırlıyorum.Ayrıca eski futbolcular falan diye bi mevzu olmuştu.Onları başımıza musallat eder,istemez(Kimleri kastettiğim açık).

Hayalimdeki yapilanma:

Baskan: Ünal Aysal

2. Baskan: Adnan Öztürk

Sportif Direktör: Fatih Terim

Teknik Direktör: Tolunay Kafkas veya Abdullah Avci

Antrenör: Tugay Kerimoglu

Baskan: Adnan Öztürk

2. Baskan: Adnan Polar

Sportif Direktör: Adnan Sezgin

Teknik Direktör: Adnan Aybaba

Antrenör: Adnan Oktar

Çok kararsızım.Nasıl biri olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.Fakat Adnan Polat'tan da kötü olamaz herhalde!

Sn Öztürkün yeni tüzüke göre aday olabilmesi için daha önce klüb yöneticiliği yapmış olması gerekiyor. Yani bu seçimlerde başkan olamaz ama yönetimde olabilir.

Benim açık favorilerimde Polat - Öztürk birleşmesini çok isterim keşke olsa :(

Daha önce 6 Ay Özhan Canaydın'ın yönetim kurulunda yöneticilik yaptı yazmadan önce keşke bi araştırsanız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt