GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

bizim camiadan biri zannettim. altınordu eski t.direktörü olan hüseyin eroğlu olabileceği aklımdan bile geçmedi. bunlar bizi ligin altınordusu yapma niyetinde belli ki şampiyonluk,başarı falan hayal dünyalarında bile yok.
Çarşamba günü açıklamalar bu günkü röportaj minvalinde olursa büyük hayal kırıklığı. Ne borçları ödeme için yaptıkları bir çalışma var ne de başka bir şey. Ne zaman yapılabileceği belli olmayan Yatılı spor lisesi ve ilk okulu falan var sadece. Ödenmesi gereken paralara hazır dedi ama nasıl hazır olduğunu söylemedi ne yönetimin ne de kendisinin öyle paraları var. Çarşamba günkü sunumda çıkarlar para koyacak sponsorları ve koyacağı paraları açıklarlar borcu azaltmak için projelerini ve spor lisesi için izinleri aldık derler o zaman ciddiye alınırlar hatta farkla da kazanırlar ama yine bu günkü röportajı gibi olursa hayal kırıklığı.

Salon bence de iptal edilmeli. O kadar külfete girmenin alemi yok. Sonuçta basketteki gelirlerin mac hali belli. Hiç 24 saat yaşayan bir tesis olacak demesin kimse, öyle bir şey mümkün değil, attığın taş ürküttüğün kuşa değmeyecek bi yatırım

Salon bence de iptal edilmeli. O kadar külfete girmenin alemi yok. Sonuçta basketteki gelirlerin mac hali belli. Hiç 24 saat yaşayan bir tesis olacak demesin kimse, öyle bir şey mümkün değil, attığın taş ürküttüğün kuşa değmeyecek bi yatırım
Buna hiç katılmıyorum. Eğer baskette - voleybolda sürdürülebilir bir yapı istiyorsan salon şart + olarak çatı yerine salon yapacağız taahhütlümüzde var.

Salon konusunu biraz arastirmak lazim

Mesela fener ne kadar gelir sagliyor örnek olarak onlarla karsilastirma yapabiliriz

Basketbol salonu icin tabiki butce gerekiyor ama geri dönüsü nasil olacak iyi bir gelir saglarmiyiz bundan emin olmak gerekiyor

Sadece plaf offlarda veya derbilerde salonu doldurmak yetmez mesela bu sekilde herhangi bir kazanc olmaz

Pellegrini bizde 4 sene kalsa , 2 kez çeyrek final oynatır
hastasıyım onun , ve nispeten orta ayar takımlarda basarili olan birisi (avrupa bazında orta sınıf -belkide altında bir takimiz neticede)
pep den once - mancity'e yaptiklarini takdir edenler coktur. bende dahil. dolayisiyla buyuk kucuk kanimca fark etmez , kalitesi ve beyin caliskanligi bam baska bir hoca. mancity den real madride bilumum takimi buyuk takim calistirip basarili olmus ,yetmemis daha onceden orta sira takimlari tepeye cikarmis. futbol tarihinde onemli esiktir kulupsel bazda villareali alip tepeye cikarmasi. <> villarreal adeta resmen cinderella story gibi mucize basari yapilanmasi yasadi bu hoca onderliginde...

ben kendisini nacizane cok eskilerden takip ederim. * 2000lerin basi arj ligi , akabinde *villareal efsanesiniin *bas mimari olmasini o donemlerin daha basinda ozel hocalar listeme eklemistim.

real den ve mancity den ayrrilislari kanimca buyuk haksizlikti. birinde 2.53 ortalama digerinde 2.3 ortalama...
man city'yi sampiyon yapmisti. pep'le olan uzun yillara yonelik planlama dolayli zaten bastan silili hoca ile anlasirken belirtmislerdi kendisine... pep barca evliligi biter bitmez mancity deki gorevi devraldi.
baska turlu birakmasi zordu. bizdeki luce-terim olayi benzeri bir nevi.

suan calistirdigi real betis gibi duz bi takimi, sezon boyu cl potasinda tuttu. inanilmaz bir basari betis ozelinde.
hoca icin ise,kendisini yakindan taniyanlar icin normal sonuctu sezonluk istikrarli performans.

gecen aylarda kendisinin bahsini bir iki kez daha yapmistim ,ispanya futbolu konusu ile ilisik.
orda da demistim,yine diyorum. bizle calismasini cok istedigim teknisyen. kalabi da oylesine verilmis bir lakap degil. doktora vs uni tandansli beyni muthis calisan futbol emekcisi......

sessiz sakin , ust duzey elit kategori bir hoca. yasi geregi belki zor olur bizle ileride bulusmasi,ama uzaktan sevmesi takip etmesi bile memnuniyet verici bir futbolsever olarak.

Sayin Adnan Ozturk cok gizemli konusuyor. 30 Nisan secimleri iptal olmadan once de oldukca gizemli konusmustu surekli buyuk bir calismadan bahsediyor sanirim carsamba gunu waow diyecegiz

Erden Timur'un 550 milyon dolar kişisel serveti var.

Koyulacak para uzun vadede 300 milyon TL, gerekirse tek başına da koyar ama mevzu o değil.

Bence projeler gayet işleyecek işler, ev yapıp satıcaz diyor. Oteli rezidansa dönüştürüp 1+1m 2+1 yaparsan peynir ekmek gibi satılır depdeğerli arazi. Florya'ya hiç girmiyorum zira arz kısıtı var emlak piyasasında.

Buradaki sıkıntı yönetim içinden çakallar çıkar çok ön planda olmasına takılırsa küsüp gidebilir.

Üst Alt