GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

Metin Öztürk bana pek samimi gelmiyor. Galatasaray içinde olan ama yaralı parmağa işemeyen bir kaç kişi var. Onlar gibi. Hiç bir surette elini taşın altına koymuyor. Bir kaç hafta önce de kim gelirse gelsin tekrar seçim olacak diyordu.
Adnan*

O konuyu açıkladı, o dönem çok kopuk yönetimler vardı şimdi daha kapsayıcı iki aday var dedi.

Nisan sonu seçim olsa yönetimler şu ankinden çok daha kötü olacaktı, bu bariz gibi.

ne yapsalar boş
göklerden gelen bir karar vardır

449

İsmi yanlış yazmışım. Bu arada yanlış anlaşılmasın ben Dursun Özbek’i de desteklemiyorum. Ama sanki yönetimi daha iyi gibi.
Mehmet Cibara, Cemal Özgörkey, Levent ve Erden Timur değerli isimler. 4ü olmasa zaten o yönetim asla seçilemez. Üstüne bir önceki aday Metin Öztürk ve yönetimindeki nispeten iyi bir kaç kişi var.

Adnan Öztürk girmese Eşref Bey'in hiç şansı yoktu zaten de Öztürk, Aysalla Kıraç'ın desteğini aldı bu etkilidir. Aysal ve Kıraç tayfa'nın oylar oraya gider.

Mehmet Cibara, Cemal Özgörkey, Levent ve Erden Timur değerli isimler. Bu 3ü olmasa zaten o yönetim asla seçilemez. Üstüne bir önceki aday Metin Öztürk ve yönetimindeki nispeten iyi bir kaç kişi var.

Adnan Öztürk girmese Eşref Bey'in hiç şansı yoktu zaten de Öztürk, Aysalla Kıraç'ın desteğini aldı bu etkilidir. Aysal ve Kıraç tayfa'nın oylar oraya gider.
Diğer isimler pek piyasa da olmasa Erden Bey net kendini belli ediyor. İnşAllah bu cadı kazanında kaçmaz.

Bahsettiği yerle ilgili oranın imarı- inşaat izni, devri, arazi ile ilgilide sıkıntılar var diyorlar onların boşaltılması derken 2 seneyi geçer o iş inşaata başlanmak için. Ayrıca borçlar nasıl ödenecek hiç bir cevap vermedi ona. Bir de Aysal falan destek konusunda pek güvenilir kişiler değiller.
Haziran sonuna 16 milyon eurodan fazla ödeme, ağustosta da 60 m TL faiz ödemesi var finansmanı hazırladık dedi.

Valla şöyle söyliyim 16 m euroyu ödeyemeyen zaten takım kuramaz, başkanlık yapamaz.

Hüseyin erogulu futbol.direktoru olacakmış yahu dalgamı geçiyorlar 3.lig takımında bile hocalık yapamayan ...neyse daha fazla cümle.kurnaya degmez

yahu *de zerbi de sanki hemen gelirim dedi. teklif edin de kabul ederse ne ala. kendisine dair detaylica bir cok kez nacizane yorumlarda bulundum farkli basliklar altinda. ozetle; muthis bir teknik direktor. benim nazarimda tarzi mancini den de onde. cunku birden fazla plani var. makul kadro kurup verim almasini becerebiliyor.

yabanci olacaksa ilk tercihim kendisi olurdu, yasli araniyorsa/tecrube: benzer kadro ve mantalite ile hareket eden betis takiminda olan silili pellegrini hoca .

*yerli ise bastan beri dedigim yerdeyim. okan buruk.

@Keramettin TANRIVERDİ

ekledigin aciklamalarda, bir nokta dikkatimi cekti.
u19 konusu.

burak elmas ,altyapiyi parselleyen menajerlik olayinin uzerine giedeceginin sozunu vermisti- o is surunceme de kaldi anlasilan.....
< - > bu hafta bu konuyu bol bol degindim. mirsad turkcan tam ismi sanirim. gs sozlukte bayagi tepki almis altyapi oyuncularimizi ayartmasi konusu. dolayisiyla *adnan ozturk'un aciklamasi bu baglamda sasirtmadi, gelinen son duzluk surec zarfinda.....

yine tekrarlamakata yarar var. hangi isim baskan olacaksa, altyapi konusunu mutlak oncelik gormeli. bu menajerlik konusu ozelinde.
Pellegrini bizde 4 sene kalsa , 2 kez çeyrek final oynatır
hastasıyım onun , ve nispeten orta ayar takımlarda basarili olan birisi (avrupa bazında orta sınıf -belkide altında bir takimiz neticede)

Üst Alt