Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"

Sturm Graz'a haber verip beraber girişelim.

Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"

Bencede en mantıklısı savunmanın bitmesini bekleyip cevaplamak yarın başka saçmalıklarla çıkacaktır aziz yıldırım

Ne cevap vermesİ aÇin maddİ manevİ tazmİnat davasini olsun bİtsİn. Gs taraftari olarak bİz aÇabİlİr mİyİz dİye dÜŞÜnÜyorum tuttuĞum takima İftİra atarak benİ manevİ zarara uĞratti dİyerek

saçmalasın saçmalayabildiği kadar, ondan sonra verilir mahkemeye olur biter.

Bugün açıkça belli oldu ki aziz yıldırım cevap verilecek kadar ciddiye alınacak bir kişi değil. Açarsın milyon dolarlık tazminat davasını olur biter.

Ne söylerseniz söyleyin kuş beyinli bir insan söylenenleri anlamaz.

Ne cevabı. Cevap verirsen onların oyununa gelirsin. Adamların istedikleri bu. İşe GS yi sokmak istiyorlar. Sulandırıp edepsizlikle üste çıkacaklar...

Bunlar edepsizlikle besleniyorlar. Suratlarına bile bakmayacaksın. Açacaksın davayı hemen bugün, anlatsınlar dertlerini.

bu adamın seviyesine inmeyelim dicem ama...

Bir örneklemeyle sonuca çıkalım :

Şimdi misal ben kendimi savunmuyorum,biri var ona çamur atıyorum fakat bu çamur benim kurtulmama sebebiyet vermeyecek çünkü suçu işlediğime dair birsürü delil var ve bunları yok etmeyecek.

Peki ben bunu neden yaparım,bunun hukuki mantığı nedir ? Hukuki mantığından ziyade büyük ihtimal o kişiye karşı geçmişten bir hasetlik ve kıskançlık duygularım vardır.

Peki bu bir hukuk davası ama neden bunu yapıyorum da enerjimi kendimi aklamak ile kullanmıyorum ? Ben yanmışım zaten bari başkalarını da yakayım.

Peki bu davranış biçimi kimlere özgüdür?

Ezik ve kıskanç kişilere.

Aziz Yıldırım da bu.

aslında uğraşmaya gerek yok.. trilyonluk tazminat davaları açılmalı manevi olarak yıpratma kampanyası başlatıldı diyerek..mahkemede bi daha kanıtlamaya çalışsın bakalım:)

A.yıldıvım ve ekibi hukukla kurtulamayacaklarını bildikleri için, göz dağı veriyor olabildiğince gürültü çıkartıp siyasi otoriteye sinyal veriyor.Bu arada bizide pisliğin içine çekmek istiyor.Çok az bir ceza ile sıyrılmak istiyor.

Asıl sorun bu adam ve şike yapan takımlar ceza almazlarsa, bir daha kimse bu adamı tutamaz ve futbolumuz bu tip kişilerle dolar taşar.Galatasarayıda tarihin sayfalarına gömerler.

adam ? kendi savunması için Galatasaray maçını izliyor ne kadar ezilkiklerinin resmidir

adama svunma yap diyorlar adam ezeli rakibine camur atıyor bu mu seninn savunman azizz

olum cevap verse bişey diyonuz. vermese gene bişey diyonuz. dicek tabi demelide. biz öyle herkesin sallayacagı klüp degiliz.

ya ne cevabi ya birakin cevap falan vermeyin.

adam sike savunmasinda alakasi olmayan konulara giriyor, bize alakasiz laf atiyor kendini savunacagina

biz de cevap mi verecegiz bir de buna?

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum ama:

galatasaray_neden_susuyor.jpg

Galatasaray neden susuyor - Kral spor

Eğer cevah verilmezse fener medyası şimdiden başlamış hep bunu söylerler. Yukardaki yere yazı gönderdim, daha konuşma bitmemiş ne cevabı bekliyorsunuz, konuşma bitsin gs her şeye cevap verir dedim ama yayınlamıyorlar, bunlar böyledir, kendileri çalar kendileri oynarlar.

Dediğim gibi aslında sizin dediğiniz doğru, bunlar deli saçması cevap vermeye bile gerek yok ama hani atalarımız demiş ya sinek küçüktür ama mide bulandırır, en iyisi o sineği hiç kimsenin midesini bulandırtmadan şaaaaap diye sinekliği yapıştırıp imha etmek:)

ağzımıza ediyorlar biz halen kasılıyoruz ona ayıp olacak buna ayıp olacak diye

şikeciler teşvikçiler hepsi yüzsüzlüğü eline almış, şuursuzca bize saldırıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt