Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk ifade vermek için Emniyete Çağırıldı

Üc sene önce ba$ladim türkiye ligi izlemeye,cidi, her maci yani,bu üc senede 20 senede almanyada olamayan, hatta ta Hitler zamaninda olmayan $eyler dönüyor türkiyede.:asd:

Vallah rezil bir ülke....

Herhangi bir olay olmaz.Hani olurda olursa uyuyan devi uyandırırlar.Haberleri olmadan ayaklandıracaklar bizi!

göstermelik birşey olmaz da padişah gözdağı vermeye çalışıyor işte.

emniyete çağrılması bile skandal.bende gideyim ali koçu şikayet edeyim onuda çağırsınlar emniyete.

Istedikleri karari uygulamaya engel tek Galatasaray var suanda. Bunu ortadan kaldirmak icin Galatasaray´in da bir suca ortak olmasi gerekiyor. Tek amac bu. Amac bizim elimizi kolumuzu baglamak.

Ama en olmayacak yerden yakalamaya calisiyorlar :) Cünkü ortada kurallara aykiri birsey yok :)

Transfer dönemini belirleyen Aydinlar´i sorgulasinlar. Ister ilk gün transfer yapariz, ister son gün. Ister Manisa´dan oyuncu aliriz, ister Antalyaspor. Var mi öyle bir madde? Haftaya oynayacagin takimdan oyuncu transfer edemezsin diye bir madde var mi? Yok.

Demek ki cok bos isler bunlar. Cok rahatim

Ayrica transferi yapan Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak. Neden Adnan Öztürk? Hitler dönemi daha adaletliydi yemin ederim

Ayrica transferi yapan Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak. Neden Adnan Öztürk? Hitler dönemi daha adaletliydi yemin ederim

aynen benim de bu aklıma geldi

bu transferin adnan öztürkle ne alakası varmış ki

resmen gözdağı amaçlı çağırılmış...

Terbiyesizlik, ayıp. Biraz insan olun diyoruz biraz lan.

Hepiniz mi şerefsizsiniz. Bir tane yok mu içinizde delikanlı.

Takımı karıştırmak istiyorlar işte. Başka amaçları ne olabilir ki?

...çok şerefsizlik yapılıyor.bir şekilde bizide işin içine çekmeye çalışıyorlar.böyle saçmalık olmaz

tek amac işin için bu işi yapmiş yapmamıs herkes girsin özellıkle galatasaray girsinkı sussunlar istenıyor cok ama cok rezil bir ulkeyiz galatasaraya bişey bulmak için herkes vargucuyle calısırken ötekı taraftan şike yapan fener ve yandaslarını nasıl koruruz nasıl temıze cıkartırız oyunları ey türkıyem eyyyyy

sebebi başbakana karşı çıkması gibi gözüküyo

Dün iki baslikta aman diyeyim Adnan Öztürk fazla konusuyorsun bir sabah alirlar adami yazdim,klavyemin mürekkebi kurumadan sabah bir bakiyoruz ifadesi icin emniyete cagriliyor,cagrilma sebebi net Adnan Öztürk uyarilicak ikaz edilicek laflarini törpüle denicek...

Biraz gec cagirdilar yalniz su Aslantepenin yollari hakkindaki iktidara sert cikisindan sonra eyvah demistim...

Hak hukuk adaletin olmadigi memlekette,hak,hukuk adalet bekliyoruz,ne sikeciler cezalandirilir bu memlekette ne suc isleyen,sucu isliyenin yanina kar kaldigi bu düzende suca karsi cikan Adnan Öztürk gibiler emniyete cagrilir ansizin,avrupaya gibda ile bakariz bu kafayla ilelebet,bir halt olmaz bizden...

Cevap: Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

En güzel cevabı play offlarda vereceğiz bu puştlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt