Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Ünal Aysal'ın yönetiminde yer alan Adnan Öztürk seçim ile ilgili görüşlerini Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır'a anlattı.

Video

Cevap: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Seçim zamanı çok dua etmiştim Polatın kazanması için.Öztürkün başkan olmasını istemiyordum.Ne kadar yanlış düşündüyümü geç anladım Öztürk seçilseydi asla bu durumda olmazdık.Şimdi umarım Galatasaray için hayırlısı olur.

Cevap: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Seçim zamanı çok dua etmiştim Polatın kazanması için.Öztürkün başkan olmasını istemiyordum.Ne kadar yanlış düşündüyümü geç anladım Öztürk seçilseydi asla bu durumda olmazdık.Şimdi umarım Galatasaray için hayırlısı olur.

Aldığı oyların Adnan Polat'a çok yakın olması aslında bişeylerin ters gittiğinin göstergesiymiş.

Keşke o zamandan Adnan Öztürk seçilseydi, demek istiyor insan ama bu seferde herhangi bi kötü durumda

Polat olsa bunlar yaşanmazdı denilirdi.

Cevap: Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

beyler bülent tulun şöyle bir şey demiş;

"şu an belkçikada'yım,teknik direktör ve futbolcularla görüşüyoruz. seçildiğimiz takdirde teknik direktörün işini kolaylaştırmak için hemen önüne isimleri koyacağız. başka arkadaşlar da çeşitli ülkelerde çalışmalarda bulunuyor. mazbataları alana kadar isim açıklanmayacak. pazar seçilirsek, pazartesi olmasa bile salı açıklamalar yaparız"

sinan bolat hayırlı olsun diyebilir miyiz?

Selçuk inan,ceyhun birde adam gibi yerli kaleci alın başka bişey istemiyorum.

Ribery gibi bircok futbolcu gelecek, gidecek, bu cok normal dedi. Tarzimiz böyle olmali dedi

Ozaman Messi Ronaldo Nuri Iniesta ve Higuaini istiyoruz.

Hadi getirde görelim.

Bir yönetici tutamayacagi sözü vermemeli!

Istediginiz oyuncuyu aliriz dememis ki istedigimiz oyuncuyu aliriz demis Fatih Montenegro dash

Adnan Ozturk kim o zaman?

Adnan Ozturk kim mi? Helvaci'yi cebinden cikaracak bir yonetici. Sadece Adnan Ozturk degil, bunun yani sira Aysal'in ekibinin tamami ve Aysal'in ta kendisi de var. Bu yonetim maddi manevi cok guclu o yuzden istedikleri oyuncu'yu alirlar, zaten cok degil 1,2 yil icerisinde tekrar eskisi gibi sporcular bize gelmek icin can atacak hale gelecek bu kulup.

Iddaasina bile girirm, bu kulup Aysal yonetiminde eskisinden de guclu hale gelecek. Meyvelerini de yillar ilerledikce alacagiz, basaridan basariya kosacagiz ...

Para konusunda kendilerine çok güveniyorlar, Ünal Aysal, Ali Dürüst ve Adnan Öztürk'ün üçünün de açıklamaları bu yönde umarım bu söyledikleri lafların arkasında dururlar.

O değil de Adnan Öztürk de bugün futboldan anlamadığını işinin ehli adamlara bu işi bırakacağını söyledi. Bülent Tulun mu işinin ehli adam ? :eek:

Üst Alt