Adnan Öztürk: "O arkadaş(Göksel) önce oturacak çöp vergisinden kulübe ne kadar girdiğini anlatacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "O arkadaş(Göksel) önce oturacak çöp vergisinden kulübe ne kadar girdiğini anlatacak"

galatasaray-in-eski-ikinci-baskani-adnan-ozturk-11968099_164_m.jpg

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Adnan Öztürk, "Göksel Gümüşdağ reklam mı yapmaya çalışıyor? O arkadaş önce oturacak çöp vergisinden ne kadar kulübe girdiğini anlatacak." dedi.

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Adnan Öztürk, Radyospor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Öztürk, "Son oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra talihsiz açıklamalar oldu. Gergin açıklamalar oldu. O stadyumda oynamak kolay değil. Sahaya çıkarken insanlar baskı altında kalıyor. Hakem iyiydi, kötü yönetti kısımları işin başka noktası. Ben Galatasaray'ın şampiyon olacağına inanıyorum. Her takımın puan kaybetme ihtimali var. Göksel Gümüşdağ, Ankara'ya çok yakın olduğu için futbolun patronu olma havaları yaratıyor ama öyle bir şey yok." dedi.

"BELEDİYELER HALKA HİZMET İÇİN VAR"

Öztürk, "Abdurrahim Albayrak kayıt açıklamalarının ardından Göksel Gümüşdağ'ın feveran etmesinin sebebini anlamadım. Reklam mı yapmaya çalışıyor? O arkadaş önce oturacak çöp vergisinden ne kadar kulübe girdiğini anlatacak. Belediyelerin böyle bir bütçe yaratmak gibi bir görevi yok. Eğer böyle bir bütçe varsa çocuklarımıza spor yaptırmalı. Belediyeler halk için vardır. Halka hizmet etmek için var. Bu tür yapılar kurmak için yok. Bugün o yaratılan paralarla gençlere spor yaptırılmalı." dedi.

(Ajansspor)

Soyle de demis:

"Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumda bazı konuları aydınlatmak lazım. Mustafa Cengiz yönetimindeki denetleme kurulu, rapor hazırlamadı. 10 ay boyunca denetleme raporu hazırlamak için vakit yok muydu? Mustafa Cengiz bu işlere daha dikkatli bakmalı. Bence Mustafa Cengiz tüzüğe saygı duysun, lig bittikten sonra seçim yapsın. Kendisi de aday olsun. Kendisi de rahatlasın."

Tamamen siyaset kokan hareketler bunlar.İBB Akp de kalsaydı kesinlikle böyle bi açıklama yapamazdı diye düşünüyorum.

Soyle de demis:

"Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumda bazı konuları aydınlatmak lazım. Mustafa Cengiz yönetimindeki denetleme kurulu, rapor hazırlamadı. 10 ay boyunca denetleme raporu hazırlamak için vakit yok muydu? Mustafa Cengiz bu işlere daha dikkatli bakmalı. Bence Mustafa Cengiz tüzüğe saygı duysun, lig bittikten sonra seçim yapsın. Kendisi de aday olsun. Kendisi de rahatlasın."
İdari olarak ibra edilmemesinden dolayı bu seçenek kaybolmadi mi?
Yani sonuç ya MC devam edecek yada Gs seçime gidecek ve MC ekibi aday olamayacak. Benim bildiğim böyleydi.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

normalde ttkya göre sermaye şirketlerinde ibra edilmese de tekrar aday olup seçilebiliyor da tüzüğe bakmak lazım
özel bi madde varsa mahkemenin sonucu olumlu gelirse olabilecektir, yoksa olamaz.

Tüzük Ana Sayfa - GALATASARAY.ORG , bakabilirsiniz veya yarın bakıp yazabilirim :D şuan okuyacak iştahım yok açıkçası

edit : şöyle bi kısım var

BAŞKANLIĞA VE KURULLARA SEÇİLMEK İÇİN KIDEM YILI VE NİTELİK
MADDE 59: Aday olan kişilerin kaydı açık ve Genel Kurula katılma hakkına sahip olması ve üye sicil kayıtlarına göre Kulübe kaydoldukları tarihten başlayarak;
59.1) Kulüp Başkanlığı için 10 (on)
59.2) Yönetim Kurulu üyeler ve yedekleri için 5 (beş)
59.3) Denetim Kurulu üyeler ve yedekleri için 5 (beş)
59.4) Disiplin Kurulu üyeler ve yedekleri için 25 (yirmi beş)
59.5) Sicil Kurulu üyeleri ve yedekleri için 15 (on beş) kıdem yılını doldurmuş olmaları gereklidir.
Aklanmayan Kulüp Başkanı ile Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri bir seçim dönemi geçmeden yeniden aday olamaz ve seçilemezler.

Ekrem İmamoğlu başkan olduktan sonra herkese bir cesaret gelmiş. Adam resmen ayağının tozuyla demokrasinin birinci şartı olan ifade özgürlüğünü getirdi memlekete.

Üst Alt