Adnan Öztürk: "Sahada Galatasaraylı futbolcu göremiyorum"


adnani.jpg

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden ve başkan adaylarından Adnan Öztürk, A Spor'da katıldığı programda Sarı-Kırmızılı takımın sorularını yanıtladı.

Adnan Öztürk, gündemdeki birçok konuya değinirken Galatasaray'ın UEFA'dan ceza almadan dönmesinin çok şaşırtıcı olabileceğini söyledi.

Adnan Öztürk'un Galatasaray ile ilgili yaptığı yorumlar

Adnan Öztürk: “UEFA, Galatasaray'a Avrupa'dan men cezası vermezse çok şaşırırım. Pozitif anlamda çok sevinirim. Orada yazılı kurallar var. Yazılı kurallara uyarsınız ya da uymazsınız. 1 kere tolere edebilirler. Kurallar var ve bu kurallara uymanız beklenir. Çok iyi savunma yaptık demekle bunlar olmaz. Mış gibi yapmamak lazım" diye konuştu.

"TERİM ŞAMPİYONLUĞU BIRAKMAZ"

Yabancı sınırına son derece karşı olduğunu dile getiren Adnan Öztürk, Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyeceğini düşündüğünü belirterek, "Galatasaray'ı seyrediyorum ama sahada Galatasaraylı göremiyorum. Yabancı kuralına çok karşıyım. Başakşehir maçı önemli maç ama bence bu saatten sonra Fatih Terim şampiyonluğu bırakmaz" diye konuştu.
 
Bu heriften hiç haz etmiyorum ama forumda aşık olan çoktur


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Basindan beri diyorum bu adam 3 yabanci olsun diyen adam. Buna ragmen baskanlik konusunda sürekli Adnan Öztürk öneriliyor. Agizi olan konusuyor bilgi sahibi olmadan.

Tek yaptigi is bos bos konusmak. Aysal zamaninda niye tekmeyi vurdu anlasiliyor.
 
Galatasaray’da o kadar sorun varken hatta fiyaskolara ulaşan beceriksizlikler varken hala yabancı sınırından bahsetmesi inanılmaz bir çapsız olduğunu gösteriyor.Hatta ileriye gidiyorum bu adamın Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum sırf gündemde kalmak kendisini göstermek için bu işi yaptığını düşünüyorum.ulan transferlerde tarihi fiyaskolara imza atılmış hala yabancı sınırından bahsediyor çapsız..

Kıca camiada egolarını bir kenarına bırakıp gerçekleri gören akıllı gerçek Anlamda Galatasaraylı bir tane güçlü bir kişilik çıkmazmı... inanılır gibi değil..


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
7-8 yıldır ortaya koyduklarına bakılınca karar çok net...
cimbomun bahçe kapısına bağlanma mesafesine bile yaklaştırılmamalı...
 
emre b. fbliydi, 4 sene şampiyon kadroda derbilerde oynayıp gol attı.
Denizli GS liydi gitti fb yi yüzbaşı yaptı.
Saffet sancaklı fbliydi bizde neredeyse her maç ayrımsız gölü vardı.
T. çolak renk vermez paragöz gizli fenerliydi. bizde avrupa gol kralı ve içerde yıllarca gol kralı oldu.
Alpay özalan fbliydi beştaşlı gibi ömrünü sadakatle bjk de geçirdi sayılır.

Sporcunun taraftar olanı değil; profesyonel disiplin yönünden zengin olanı makbûldür adnan (bey ) !
 
Adnan Başkan seni severim de yerli futbolcu aşkın ve bir de mütemadiyen nükseden hastalıkların iki büyük handikapın...Şimdi de renk körlüğü mü başladı başkan? :)
 
Üst Alt