Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

Cevap: Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

en azından günlerdir yaptığı çamur atma politikasını biraz değiştirmiş ama başkan yine Adnan Polat olucak inşallah

haber doğru şimdi ligtvde adnan öztürkün ağzından duydum bu güzel oldu diye düşünüyorum artık adnan polatı zorlayacak hamleler böyle olmalı..

Bu hamleden sonra Adnan Öztürk seçilirse üzülmem hatta sevinirim

Kutlamak gerek A.Öztürk'ü.Açıkçası çok ciddi bir çekişme olacak gibi görünüyor.Başlarda Polat rahat kazanır diyordum ama şu anda o kadar emin değilim.Adnan Öztürk de sağlam adımlar atıyor.Herşey Galatasaray'ın hayrına olur umarım.

Adnan Polat ne olursa olsun devam etmeli. Ayrıca işler güzel giderken herkes aday olur. Adnan Öztürk kötü günlerde nerdeydi?

Muhalafet böyle yapılır işte icraatla.İlgi çekmeyi başardı Adnan Öztürk Galatasarayımız için hangisi iyi olcaksa o seçilir umarım

yok kulup kötüyken nerdeydin yok öyleyken böyledi bilmemne

fartuk sürenede küfür eden adamlar var ama faruk sürenle yaşadık uefayıda süper kupayıda onu söylemiyodunuz.

bence olağanüstü bi hamle sırf bu adamlar için adnan öztürke oy verilir + rijkaard var futbolu bilen adamlara vericeksin işi.Adnan Polatta böyle adamlar getiricem desin yada daha iyisini getiricem desin oyu o alır.

Peter Kenyon tamamda,Ali Dürüst nedir :) Manchester ve Chelsea'nin bütçesiyle bizimkiler aynı değil.Kenyon oralarda mükemmel işlere imza atabilir.Ama burada zor.

Ne olursa olsun Adnan Polat ve yönetimi,bir dönem daha görevde kalmalıdır ve işlerine devam etme şansı onlara verilmelidir.

Peter Kenyon'u beyenmeyenler Adnan Polat Peter Kenyonu getirseydi öve öve bitiremiyodunuz biraz objektif olun seçimi hangisi kazanırsa kazansın Galatasaray kazanıcak

fft1mm920360.jpg

Bu 3 adam Bir Haldun etmez.

B_e7b988e52339afeb907c7349de0a5497.jpg

Yaw benmi yanlıs anlıyorum yoksa sizmi Bu adamlarla Haldun üstünelin görevleri farklı degilmi neyin karsılastırmasını yapıyorsunuz?

Haldun üstünel etmeyen adam Ali dürüsttür.

adnan sezginle kıyaslamak lazım.ama kazanmayacağı için sorun yok.futbolla ilgilenirim ama bu 3.ismide doğrusu yeni duydum.

Adnan Öztürk'ün,liselileri'in desteğini alacağından bahsediliyor ama İnan Kıraç ve Selahattin Beyazı'ın,Adnan Polatı desteklediği unutuluyor heralde.Bu iki ismin,diğer üyeler üzerinde ne kadar etkili olacağı büyük bir gerçek.

Bir tarafta Haldun gider diğer tarafta Kenyon gider.. ikisine de üzülürüm.. yanlız yine de haberde 3 kişi geliyo içlerinden biri CEO olacak falan diyo biraz lakayt geldi.. belli olmalı gorev tanımları su ana kadar.. Bununla ilgili bişey dedi mi LigTV?

Üst Alt